Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Ballo in Maschera Giulietta Capuleti dla kobiet

Ballo in Maschera Giulietta Capuleti dla kobiet

tuberozowy
Ballo in Maschera Giulietta Capuleti dla kobiet Zdjęcia

Ballo in Maschera marki Giulietta Capuleti to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ballo in Maschera został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są szafran, tangeryna, cytryna, osmantus, róża turecka, hiacynt i różowy pieprz; nutami serca są tuberoza, znamię kukurydzy, jaśmin, kokos, Śliwka i gardenia tahitańska; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, fasolka tonka i labdanum.

Szafran Tangeryna Cytryna Osmantus Róża turecka Hiacynt Różowy pieprz

Tuberoza Znamię kukurydzy Jaśmin Kokos Śliwka Gardenia tahitańska

Drzewo sandałowe Wanilia Fasolka tonka Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ballo in Maschera by Giulietta Capuleti.

Ballo in Maschera Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giulietta Capuleti Ballo in Maschera, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giulietta Capuleti Ballo in Maschera, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ballo in Maschera marki Giulietta Capuleti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ballo in Maschera marki Giulietta Capuleti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Flowing Bath and Body Works Enchanted Orchid Mandarina Duck Scarlet Rain Calypso St. Barth Jala Caron Royal Bain de Caron Fred Hayman Hollywood Star Animale Animale Animale Jeanne Arthes Art S Floris Snow Rose DSH Perfumes L´eau d´Iris Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Jean Patou Chaldee