Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Provence Spring Girard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 5

żółtych kwiatów
Provence Spring Girard dla kobiet Zdjęcia

Provence Spring marki Girard to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beverley Bayne. Nutami głowy są cytryna amalfi i ylang-ylang; nutami serca są esencja różana, jaśmin i goździk (przyprawa); nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, piżmo i wanilia.

Cytryna Amalfi Ylang-ylang

Esencja różana Jaśmin Goździk (przyprawa)

Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Provence Spring by Girard.

Provence Spring Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Girard Provence Spring, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Girard Provence Spring, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Provence Spring marki Girard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Provence Spring marki Girard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Al-Rehab Al Fakhamah Bond No 9 The Scent Of Peace Ghost Ghost Serenity Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil Ramon Molvizar Precious Le Labo Aldehyde 44 Dallas Cristiano Fissore Cashmere for Women Roberto Verino Gold Antonia`s Flowers Tiempe Passate Emilio Pucci Miss Pucci Le Labo Belle Du Soir