Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bali Sunrise Girard dla kobiet

Bali Sunrise Girard dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Bali Sunrise Girard dla kobiet Zdjęcia

Bali Sunrise marki Girard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beverley Bayne. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna amalfi, mandarynka, grejpfrut i gruszka; nutami serca są lilia, esencja różana i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, paczula i piżmo.

Pomarańcza Cytryna Amalfi Mandarynka Grejpfrut Gruszka

Lilia Esencja różana Jaśmin

Drzewo sandałowe Wetyweria Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bali Sunrise by Girard.

Bali Sunrise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Girard Bali Sunrise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Girard Bali Sunrise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bali Sunrise marki Girard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bali Sunrise marki Girard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Givenchy Lovely prism Ghost Ghost Sheer Summer Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Donna Karan DKNY Summer 2008 Esteban Balade Creole Novae Plus Pink Miss Caty Cat Ines de la Fressange Ines de la Fressange Jeanne Arthes Love Generation Sexy Pupa Yes Silver Best Company Best Company Galimard A Contre Jour