Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Rose Noire Absolue Giorgio Valenti dla kobiet

Rose Noire Absolue Giorgio Valenti dla kobiet

Rose Noire Absolue Giorgio Valenti dla kobiet Zdjęcia

Rose Noire Absolue marki Giorgio Valenti to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są tangeryna, frezja i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Tangeryna Frezja Czerwone jabłko

Jaśmin Róża Konwalia Brzoskwinia

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Noire Absolue by Giorgio Valenti.

Rose Noire Absolue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Valenti Rose Noire Absolue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Valenti Rose Noire Absolue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Noire Absolue marki Giorgio Valenti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Noire Absolue marki Giorgio Valenti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Kylie Minogue Darling Avon Christian Lacroix Rouge Montana Montana Mood Sexy Guerlain Philtre d'Amour Carven Monsieur Carven Nez a Nez Rosier Ardent Tallulah Jane Gotham I Santi Via Veneto Pascal Morabito Or Noir Basile Basile Le Labo Tubereuse 40 New York La Bouquetiere Delice Infini