Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Rose Noire Absolue Giorgio Valenti dla kobiet

Rose Noire Absolue Giorgio Valenti dla kobiet

Rose Noire Absolue Giorgio Valenti dla kobiet Zdjęcia

Rose Noire Absolue marki Giorgio Valenti to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są tangeryna, frezja i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Tangeryna Frezja Czerwone jabłko

Jaśmin Róża Konwalia Brzoskwinia

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose Noire Absolue by Giorgio Valenti.

Rose Noire Absolue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Valenti Rose Noire Absolue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Valenti Rose Noire Absolue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose Noire Absolue marki Giorgio Valenti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose Noire Absolue marki Giorgio Valenti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes 24 Faubourg Sean John Unforgivable Women Black Novaya Zarya Krasnaya Moskva Perfumer`s Workshop Samba Nova Oscar de la Renta Oscar Summer Dew Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Thymes Goldleaf Marc de la Morandiere Sissi I Santi Via Veneto Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Jean Patou Cocktail Cerruti Nino Cerruti Pour Femme