Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

P.U.R.E. Giorgio Valenti dla kobiet

P.U.R.E. Giorgio Valenti dla kobiet

lekko korzenny

P.U.R.E. marki Giorgio Valenti to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są irys, róża i brzoskwinia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, ambra i wanilia.

Bergamotka Różowy pieprz

Irys Róża Brzoskwinia

Piżmo Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about P.U.R.E. by Giorgio Valenti.

P.U.R.E. Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Valenti P.U.R.E., ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Valenti P.U.R.E., możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum P.U.R.E. marki Giorgio Valenti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu P.U.R.E. marki Giorgio Valenti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Estée Lauder Youth-Dew Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Avon Black Suede Touch Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Intense Bois 1920 Sushi Imperiale Penhaligon`s LP No.9 for Men Karl Lagerfeld Liquid Karl Atelier Flou Katana Avon Christian Lacroix Absynthe for Him Sage Machado Amber Yves Rocher Aztek