Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

One O One Experience Giorgio Valenti dla kobiet

One O One Experience Giorgio Valenti dla kobiet

One O One Experience Giorgio Valenti dla kobiet Zdjęcia

One O One Experience marki Giorgio Valenti to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, róża i pieprz; nutami serca są gardenia, magnolia i wata cukrowa; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Róża Pieprz

Gardenia Magnolia Wata cukrowa

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about One O One Experience by Giorgio Valenti.

One O One Experience Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Valenti One O One Experience, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Valenti One O One Experience, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum One O One Experience marki Giorgio Valenti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu One O One Experience marki Giorgio Valenti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Oscar de la Renta Oscar Fresh Vanilla Juicy Couture Viva la Juicy O Boticario Linked She Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Corine de Farme Witch Taranee Revlon Reflections Stacked Style Como Crema Remy Latour Diamond Rain Michel Germain Tattoo Gres Caline Sweet Appeal Jeanne Arthes Amore Mio Strange Invisible Perfumes Vacances