Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

One O One Experience Giorgio Valenti dla kobiet

One O One Experience Giorgio Valenti dla kobiet

One O One Experience Giorgio Valenti dla kobiet Zdjęcia

One O One Experience marki Giorgio Valenti to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, róża i pieprz; nutami serca są gardenia, magnolia i wata cukrowa; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Róża Pieprz

Gardenia Magnolia Wata cukrowa

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about One O One Experience by Giorgio Valenti.

One O One Experience Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Valenti One O One Experience, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Valenti One O One Experience, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum One O One Experience marki Giorgio Valenti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu One O One Experience marki Giorgio Valenti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Pussy Deluxe Pussy Deluxe Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces S-Perfume 100% Love Jil Sander Style Pastels Blush Pink Avril Lavigne Black Star Moschino Cheap & Chic Light Clouds Abercrombie & Fitch Wakely Voluspa Vanity Stacked Style Enchantress Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Ulric de Varens Creation N° 30 Michel Germain Sexual Sugar