Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

One O One Experience Giorgio Valenti dla kobiet

One O One Experience Giorgio Valenti dla kobiet

One O One Experience Giorgio Valenti dla kobiet Zdjęcia

One O One Experience marki Giorgio Valenti to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, róża i pieprz; nutami serca są gardenia, magnolia i wata cukrowa; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Róża Pieprz

Gardenia Magnolia Wata cukrowa

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about One O One Experience by Giorgio Valenti.

One O One Experience Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Valenti One O One Experience, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Valenti One O One Experience, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum One O One Experience marki Giorgio Valenti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu One O One Experience marki Giorgio Valenti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla S-Perfume 100% Love Koto Parfums Hello Kitty Moschino Cheap & Chic Light Clouds Profumi del Forte Vittoria Apuana Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Revlon Pink Happiness Delicate Moments Remy Latour Diamond Rain Faberlic Chateaux de la Loire Faberlic O Feerique Sensuelle Ulric de Varens Creation N° 30