Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Noly Giorgio Monti dla kobiet

Noly Giorgio Monti dla kobiet

Noly Giorgio Monti dla kobiet Zdjęcia Noly Giorgio Monti dla kobiet Zdjęcia

Noly marki Giorgio Monti to kwiatowe perfumy dla kobiet. Noly został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bergamotka i herbata; nutami serca są jaśmin, róża i frezja; nutą bazy jest paczula.

Bergamotka Herbata

Jaśmin Róża Frezja

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Noly by Giorgio Monti.

Noly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Monti Noly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Monti Noly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Noly marki Giorgio Monti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Noly marki Giorgio Monti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Halloween Halloween 2005 The Body Shop Velique Victoria`s Secret Sexy Little Thing Ooh La La Aubusson Aubusson Flore Jardin de France Lavande Perry Ellis Perry Black for Her Acorelle R de Rose Bronnley Hibiscus Eau Fraiche Campos de Ibiza Flor de Almendra Melvita Floral Water Cornflower Lulu Beauty Dame