Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Wings for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn

Wings for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

Wings for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn Zdjęcia

Wings for Men marki Giorgio Beverly Hills to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Wings for Men został wydany w 1994 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są lawenda, nuty zielone, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są kolendra, szałwia muszkatołowa, jaśmin, konwalia i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Lawenda Nuty zielone Neroli Bergamotka Cytryna

Kolendra Szałwia muszkatołowa Jaśmin Konwalia Geranium

Fasolka tonka Ambra Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wings for Men by Giorgio Beverly Hills.

Wings for Men Recenzje Perfum

Wings for Men by Giorgio Beverly Hills 3.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Beverly Hills Wings for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Beverly Hills Wings for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wings for Men marki Giorgio Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wings for Men marki Giorgio Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Aramis Tuscany Per Uomo Ferrari Ferrari Black Giorgio Armani Emporio Remix for Him Monotheme Fine Fragrances Venezia Scottish Lavender Pino Silvestre Pino Silvestre Extreme Mustang Mustang Blue Geo. F. Trumper Eau de Quinine Guepard Gentleman Guepard True Religion True Religion Men Eclectic Collections Autograph Jacques Bogart Bogart Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense