Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sunshine Giorgio Beverly Hills dla kobiet

Sunshine Giorgio Beverly Hills dla kobiet

tropikalny

Sunshine marki Giorgio Beverly Hills to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sunshine został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są lilia, drzewo cytrynowe, papaja i mandarynka; nutami serca są jaśmin, gardenia tahitańska, piwonia i gardenia; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne, Śliwka i ambra.

Lilia Drzewo cytrynowe Papaja Mandarynka

Jaśmin Gardenia tahitańska Piwonia Gardenia

Piżmo Nuty drzewne Śliwka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sunshine by Giorgio Beverly Hills.

Sunshine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Beverly Hills Sunshine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Beverly Hills Sunshine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sunshine marki Giorgio Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sunshine marki Giorgio Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Serpentine Jean-Louis Scherrer Immense Pour Femme Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette Bvlgari Jasmin Noir Leonard Leonara Coach Legacy Sarah Horowitz Parfums Perfect Sunset Alyssa Ashley Fizzy Oilily Oilily Ovation Black Phoenix Alchemy Lab Kaidan Andrea Maack Sharp Anya`s Garden Kewdra