Marki » F-H » skórzane « Grupy

Red for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn

Red for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn

ziołowy
skórzany
Red for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn Zdjęcia Red for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn Zdjęcia

Red for Men marki Giorgio Beverly Hills to skórzane perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są dzięgiel, bazylia, bergamotka i kminek; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, geranium, jagody jałowca, róża i tymianek; nutami bazy są ambra, skóra, cedr, mech dębowy i paczula.

Dzięgiel Bazylia Bergamotka Kminek

Goździk (roślina) Jaśmin Geranium Jagody jałowca Róża Tymianek

Ambra Skóra Cedr Mech dębowy Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red for Men by Giorgio Beverly Hills.

Red for Men Recenzje Perfum

arturovittorio
arturovittorio

Jest ciężko. I słodko. I duszno. Coś odstręcza i pociąga zarazem. Męczy i budzi do życia. Czuję przede wszystkim nieświeże przyprawione czymś kwiaty. Jest też skóra, owszem, ale jakby brudna, wilgotna, zbutwiała... To wszystko tworzy mieszankę tyle niebezpieczną, co narkotyczną. Iście podniecający to smrodek. Nie polecam zakupu w ciemno. Ja jestem na tak! Dla wariatów, perfumeryjnych ryzykantów, fanów zapachów minionych epok.

edK
edK

Red tworzy swoistą mieszankę ziół i przypraw zahaczającą o skórzane odcienie trwale osadzoną w stylistyce lat 80.Zapach jawi mi się dokładnie tak jak jego kolor jest to lekko przyrdzewiała czerwień, która nie każdemu podejdzie.
Otwiera się on bergamotą wraz z silnym uderzenie ziół odnoszę wrażenie jak, by tonę zielska zatopiono w alkoholu a ten alkohol leżakował w nieco nadpsutych drewnianych beczkach. Idąc bardziej w głąb mieszanka zaczyna nabierać nieco gorzkawo pikantnego charakteru a czas w jakim to zachodzi sprawia wrażenia stania w miejscu.Czuć też obecność kminu, który pod koniec schodzenia zapachu lekko się wysładza.
Zapach kojarzy się z lekko przygaszonym światłem i zadymioną atmosferą jest jak historia tocząca się gdzieś gdzieś gdzieś w niedzielne popołudnie w przydrożnym barze, gdzie koniec podsumowuje początek nowego tygodnia a wizja nadchodzącego poniedziałku zaczyna jawić się w nielekko zamroczonych głowach.Taki właśnie jest Red jest wizją a wizja nie zawsze bywa jasno nałożonym obrazem nieraz jest to tylko mglisty kontur kształtów lub niejasno rozrzuconych liter wyrwanych z kontekstu. R E, D ..........................

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Hmmm... Generalnie nie wiem od czego zacząć, bo Red budzi moje skrajne emocje i nie jest łatwy w ostatecznej ocenie. Otwarcie odstrasza i odrzuca wonią dworcowego szaletu z lat 80-tych umytego starą, brudną ścierą. Jest nie do zniesienia i nie na moje nerwy. Na całe jednak szczęście trwa jakieś dwie minuty, po czym zapach wpada w krótkotrwałą, bardzo intensywną fazę przyprawową. Ta ma dwa "oblicza"- pierwsze, przez kilkadziesiąt sekund budzące pozytywne skojarzenia z czarnym Jacomo, gdzie na czoło wysuwa się intensywna bazylia i tymianek, jest nawet ładne; i drugie, trwające ciut dłużej, kiedy dołączają pozostałe wymienione w składzie przyprawy i zapach zaczyna przypominać pastę do butów, rzecz jasna też z lat 80-tych - pamiętacie te małe, metalowe okrągłe pudełeczka?. Tu już jest mniej przyjemnie. Faza "ziół" trwa dobre kilkanaście minut ewoluując w kierunku bardziej kwiatowym i słodkim, z dobrze wyczuwalnym geranium, nieco podobnym do tego imitującego różę w Ungaro III. I kiedy wydaje się, że kierunek, w którym podąża zapach jest właściwy, ten skręca jednak w zupełnie inną stronę i robi się na modłę Halstona Z-14 bardziej "cynamonowo" i "ulepnie", z tym zastrzeżeniem, że Halston jest bardziej „czysty” czy może „znośny”, a w Redzie mamy wrażenie, że wąchamy przywiędłe nieco kwiaty stojące w wazonie z kilkudniową wodą, w pokoju starszej pani, gdzie na stole stoi świeżo upieczona szarlotka, a za wersalką rozkłada się kilkudniowy trup. Brrr... Ta faza na mojej skórze męczy i trwa najdłużej, co najmniej 3-4 godziny. Dopiero, kiedy zapach znów się przeobraża i do głosu zaczyna dochodzić baza, robi się spokojniej i nawet ładnie. Z minuty na minutę dosyć mocna do tej pory projekcja wycisza się, a przesłodzony aromat przechodząc w spoczynek, zahacza najpierw o kremowo- drzewną kompozycję podobną do tej, którą znajdziemy w zmierzchowej fazie Grey Flanney Geoffrey Beene, by ostatecznie, po około 9 godzinach umrzeć roztaczając woń mchu i skóry, notabene całkiem zmysłową. Gdyby, niczym mężczyznę, zapachu nie oceniać po tym jak zaczyna, ale jak kończy, Red miałby u mnie całkiem wysokie noty. Niestety, nawet, gdyby skorzystać z systemu ocen stosowanego w łyżwiarstwie figurowym i odciąć najwyższą i najniższą notę (początek i koniec), zostaje jeszcze środek, z którym nie polubię się na pewno. Ten trup… Nie, nie dla mnie. No i pozostaje jeszcze pytanie- kto zabił?

dizellos
dizellos

Kupiłem w ciemno, po dwóch dniach oddałem dziadkowi. Dziadek był zadowolony ;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Beverly Hills Red for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Beverly Hills Red for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red for Men marki Giorgio Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red for Men marki Giorgio Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana D&G Montblanc Starwalker Cerruti Image Christian Dior Dune Versace Dreamer Chanel Allure Pour Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Francesco Smalto Smalto Gucci Gucci Pour Homme Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Ermenegildo Zegna Zegna Intenso CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Calvin Klein Contradiction Montblanc Legend Davidoff Good Life Bvlgari Bvlgari Extreme Aramis Aramis Diesel Plus Plus Masculine Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Guy Laroche Drakkar Noir