Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Red Giorgio Beverly Hills dla kobiet

Red Giorgio Beverly Hills dla kobiet

Red Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia

Red marki Giorgio Beverly Hills to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Red został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bob Aliano. Nutami głowy są bergamotka, osmantus, ylang-ylang, kwiat pomarańczy, brzoskwinia, czarna porzeczka, hiacynt, aldehydy i wiśnia; nutami serca są goździk (roślina), róża, jaśmin, rozmaryn, gardenia, tuberoza, irys, konwalia i liczi; nutami bazy są paczula, mech dębowy, ambra, cedr, drzewo sandałowe, wetyweria, fasolka tonka, wanilia, mirra i olibanum.

Bergamotka Osmantus Ylang-ylang Kwiat pomarańczy Brzoskwinia Czarna porzeczka Hiacynt Aldehydy Wiśnia

Goździk (roślina) Róża Jaśmin Rozmaryn Gardenia Tuberoza Irys Konwalia Liczi

Paczula mech dębowy Ambra Cedr Drzewo sandałowe Wetyweria Fasolka tonka Wanilia Mirra Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red by Giorgio Beverly Hills.

Red Recenzje Perfum

Roma
Roma

Mam te wode, ten legendarny killer, straszliwy koszmar(ek), ktorym sie straszy innych... Fakt, zapach jest bogaty, mocny, (bo) nut ma bez liku, ale to naprawde wspaniala kompozycja, moze nieco szalona, ale bardziej orientalna, niz dziwna.

Red jest goracy, czyt.: seksowny... tak skonstruowany, ze nuty sa caloscia, nie czuc ich oddzielnie, sa spojne, moze odrobine wyroznia sie cynamon, jest taki troche zwierzecy... i ten cudny dymek... kadzidla (?) Krotko trwa, za krotko... A reszta to glownie zywice, wisnia, roza i tuberoza, oraz cudowne, balsamiczne - mirra i olibanum - kocham to.

To cos dla kobiet, co znaja sie na rzeczy - odwazny, niepowtarzalny, niebanalny, radosny zapach. Dosc trwaly.
Klimatyczna woda utrzymana w (dosc glosnym) charakterystycznym stylu marki. Slodka, slodka, slodka... ale dodane ziola, przyprawy, mech, kwiaty i owoce czynia szalenie interesujaca - jest jedyna w swym rodzaju. Lady in Red.
Wielbicielkom orientalnych, balsamicznych woni mus miec:-)))

Początek kojarzy mi się ze starym, stęchłym, zwilgotniałym pudrem do twarzy. Później mamy przyprawy, z których głównie wyczuwam coś na kształt dość sztucznego cynamonu, który w połączeniu z pudrem daje dość ciekawy efekt. Niestety za chwilę pojawia się nuta mydła i dziwnej, nienaturalnej słodyczy w typie Rush Gucci.

Ogłupił mnie ten zapach - nut w nim bez liku i całość stanowi dziwną, niezrozumiałą dla mnie mieszankę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Beverly Hills Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Beverly Hills Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red marki Giorgio Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red marki Giorgio Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Pierre Balmain Balmain de Balmain Yves Saint Laurent Opium Salvador Dali Salvador Dali Montale Black Aoud Bvlgari Black Joop! Joop! Homme Karl Lagerfeld KL Jacques Fath Irissime Noir Yves Saint Laurent M7 Estée Lauder Aliage Pierre Balmain Miss Balmain Agent Provocateur L'Agent Jil Sander Jil Sander Woman III Jacques Bogart One Man Show Estée Lauder Azuree Pure Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Rasasi Khaltat Al Oudh Yves Rocher Neonatura Cocoon Calvin Klein Obsession Guerlain Shalimar