Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Red 2 Giorgio Beverly Hills dla kobiet

Red 2 Giorgio Beverly Hills dla kobiet

wodny
Red 2 Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia

Red 2 marki Giorgio Beverly Hills to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Red 2 został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są truskawka, rum, arbuz i malina; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, hiacynt, frezja, róża, brzoskwinia, piwonia i gruszka; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne i pralina.

Truskawka Rum Arbuz Malina

Goździk (roślina) Jaśmin Hiacynt Frezja Róża Brzoskwinia Piwonia Gruszka

Wanilia Nuty drzewne Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red 2 by Giorgio Beverly Hills.

Red 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Beverly Hills Red 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Beverly Hills Red 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red 2 marki Giorgio Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red 2 marki Giorgio Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin L`Occitane en Provence Rose Confite Sarantis B.U. Fantasy Stacked Style Enchantress Pamela Anderson Malibu Day Sprezzatura 751 Amori Erranti Etienne Aigner Clear Day Michel Germain Sexual Sugar Swiss Arabian Abeer al Majlis