Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Red 2 Giorgio Beverly Hills dla kobiet

Red 2 Giorgio Beverly Hills dla kobiet

wodny
Red 2 Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia

Red 2 marki Giorgio Beverly Hills to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Red 2 został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są truskawka, rum, arbuz i malina; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, hiacynt, frezja, róża, brzoskwinia, piwonia i gruszka; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne i pralina.

Truskawka Rum Arbuz Malina

Goździk (roślina) Jaśmin Hiacynt Frezja Róża Brzoskwinia Piwonia Gruszka

Wanilia Nuty drzewne Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Red 2 by Giorgio Beverly Hills.

Red 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Beverly Hills Red 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Beverly Hills Red 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Red 2 marki Giorgio Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Red 2 marki Giorgio Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Bijan Bijan VIP Women Escada Desire Me Sarantis B.U. Fantasy Victoria`s Secret Sweet Daydream Costamor Dulcess O Boticario Glamour Secrets Black Corine de Farme Witch Taranee O Boticario Egeo Dolce Revlon Pink Happiness Delicate Moments Angel Schlesser Ambre Frais Femme Bjorn Borg Love All Vivid Violet