Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Ocean Dream Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn

Ocean Dream Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn

Ocean Dream Men marki Giorgio Beverly Hills to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Ocean Dream Men został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut, nuty zielone, aksamitka i pomarańcza; nutami serca są mięta, szałwia, geranium i róża; nutami bazy są nuty drzewne, drzewo sandałowe i piżmo.

Mandarynka Grejpfrut Nuty zielone Aksamitka Pomarańcza

Mięta Szałwia Geranium Róża

Nuty drzewne Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ocean Dream Men by Giorgio Beverly Hills.

Ocean Dream Men Recenzje Perfum

Ocean Dream Men by Giorgio Beverly Hills 1.80 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ocean Dream Men marki Giorgio Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ocean Dream Men marki Giorgio Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Frederic Malle Outrageous! Comme des Garcons Energy C Lemon Frederic Malle Cologne Bigarade Yves Rocher Antartic Lacoste Challenge Tallulah Jane 333 Tocca Bianca Rasasi Chastity Men Asprey London Purple Water Bourjois Masculine Evasion CnR Create Cancer for Men