Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn

Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn

miodowy
Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn Zdjęcia Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn Zdjęcia Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn Zdjęcia Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn Zdjęcia Giorgio for Men Giorgio Beverly Hills dla mężczyzn Zdjęcia

Giorgio for Men marki Giorgio Beverly Hills to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Giorgio for Men został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, , nuty owocowe i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), drzewo sandałowe, paczula, cynamon, korzeń irysa, cedr i róża; nutami bazy są miód, fasolka tonka, ambra, piżmo, benzoes, mech dębowy i wanilia.

Aldehydy Pomarańcza Nuty owocowe Bergamotka

Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Paczula Cynamon Korzeń irysa Cedr Róża

Miód Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giorgio for Men by Giorgio Beverly Hills.

Givenchy Gentleman
Tabac Original

Giorgio for Men Recenzje Perfum

guest_
guest_

Solidna ponadczasowa kompozycja, która nie tylko spodoba się wielbicielom perfum z lat '80, również może przypaść do gustu osobom znudzonym współczesnymi trendami w perfumiarstwie. Nie potrafię dokładnie sprecyzować nut zawartych w tym klasycznym flakonie.
Dla mnie wszystko jest pięknie, nienachalnie poukładane. Percepcja zapachu jest rzeczą indywidualną,subiektywną.Jeśli ktoś lubi OMS Bogart, Homme Lapidus, Bijan Man, nie może obojętnie przejść obok zielonego Giorgio. W odróżnieniu od wyżej wymienionych, Giorgio jest bardziej uniwersalny, stonowany, choć drzemie w nim duża moc. Projekcja może nie jest porażająca, ale trwałości nie można mu zarzucić. W tym względzie bije na głowę dziesiątki współczesnych mainstreamowych produktów.

agat1969
agat1969

Początek dobry, ale bardzo, bardzo krótko trwający, potem to syntetyczna porażka.
Dla mnie to zapach z niżej półki perfuferyjnej, tzn. takiej, w której czuć "tanią chemię".
Niestety nie mogę go nosić, z powodu za bardzo chemicznego wydźwięku kompozycji.
Czuć, że producenci bardzo zaoszczędzili na składnikach perfumeryjnych użytych do skonstruowania tego zapachu.
Porównanie tego zapachu do Givenchy Gentelmen, jak dla mnie, jest na wyrost. Giorgio nawet do pięt nie dorasta Gentelmenowi.
Wielkie, wielkie rozczarowanie.
Nie polecam.
Ode mnie ocena co najwyżej 2/6.

arturovittorio
arturovittorio

Nic na to nie poradzę, że uwielbiam zapachy aldehydowe. Można psioczyć, że to droga na skróty, chemiczne oszustwo i tandeta, a ja się nie zrażam. Bo to zwyczajnie ma klimat, jest rasowe i jakże odmienne od obecnie lansowanych mód i wytyczanych olfaktorycznych szlaków, które w porównaniu z przeszłymi dekadami wyznaczonymi szerokopasmowymi autostradami, są najwyżej polną ścieżyną, a nawet bezdrożem. I dlatego bardzo lubię Giorgio For Men. Na początku w nos rażąco uderzają aldehydy z masą cytrusów, co daje efekt dziwacznie mdlący, ale pociągający zarazem. Przez jakiś czas utrzymuje się wrażenie chemicznego wiercenia w nosie. Ma to jednak swój urok, któremu bezsprzecznie ulegam. Następnie do głosu dochodzą akordy kwiatowe, cynamon, paczula i drzewo sandałowe, tworząc słodką, wciąż mdlącą całość. Nadal mi się podoba! No i na sam koniec wybrzmiewa mieszanka piżma, ambry, wanilii i przede wszystkim miodu, która najdłużej utrzymuje się na skórze, decydując o ostatecznych wrażeniach dotyczących kompozycji. Zapach jest świetnie skomponowany, konsekwentny, poszczególne ingrediencje (poza kilkoma wyjątkami) z trudem wyczuwa się jako odrębne, co akurat poczytuję za zaletę. Czuje się, że na skutek reformulacji to już przebrzmiała świetność, ale może się jeszcze podobać, zwłaszcza fanatykom oldschoolu, do których z pewnością się zaliczam. Lubię czuć ten zapach na sobie, często po niego sięgam, bo zapewnia dobry nastrój i przenosi w minioną już epokę.
Dla sentymentalnych fanów New Romantic (jeśli ktoś jeszcze pamięta, co to...).

Raw
Raw

Fajna woda. Czuć, że ma już swoje lata. Bardzo bogata, ja tutaj wyczuwam dojrzałe i słodkie owoce, różę i paczulę, wszystko to otulone pylistym miodem.
Generalnie z czasem odkrywam coraz to nowe składniki w tym Giorgio for Men. Najbardziej lubię otwarcie, jest świeżo i pylisty miód jest jeszcze wtedy słabo wyczuwalny.
Wszystko dokładnie zmieszane, kompozycja jest gładka, choć odrobinę chropowatości wprowadzają składniki syntetyczne (ale tylko odrobinę). ;) Ładnie ewoluuje na skórze.
Dodać jeszcze warto, że pomimo tego, iż Giorgio został wylansowany w 1984 roku, to trochę odstaje od perfum produkowanych w tamtych latach. Nie jest tak bezkompromisowy i poważny, to świeża i wesoła kompozycja. Raczej dla osoby energicznej i młodej duchem.
Trwałość - ponad 10 godzin, projekcja w pierwszych godzinach bardzo silna (warto tutaj stosować umiar 1-2 psiki).

pawelota
pawelota

Zapach rzeczywiście oldschoolowy lecz bardzo piękny, z własnym charakterem. Dominujące nuty to paczula,aldehydy i miód, oraz róża. Wyróżnia się w natłoku dzisiejszych wodno-ogórkowych, bezpłuciowych kompozycji. Jest stary i czuć to wyraźnie, ale ma własnego ducha i pewien czar (może minionych chwil). Nietuzinkowa kompozycja, która jest ponownie produkowana dzięki Elizabeth Arden. Doskonała cena do jakości. Trwałość około 12 godzin i potężna projekcja! Polecam śmiałkom po 35 roku życia, dla których Bossy, CK i inne Lacoste są nie do przyjęcia.

matlak
matlak

Prawie wszystko co piszesz Maćku jest prawdą :) Lecz ja mam 23 lata i noszę go w ciepłe dni z przyjemnością i nikt mi nie powiedział że śmierdzę jak dziad ( np. Jubliation).

Ja również szczerze polecam ten zapach - sam kupiłem go w ciemno za bardzo dobrą cenę i nie mam zamiaru się go pozbyć bo jest naprawdę dobry. I cholernie mocny.

Niszka
Niszka

Zapach bardzo oldschoolowy, retro, vintage, bynajmniej nie klasyk, bo nie wszystko co pachnie poprzednią epoką od razu musi być klasykiem. Ostra, ziołowa mieszanka, przeznaczona dla faceta 40+ lubującego się w perfumach w klimacie lat 80-tych. Mchy, zioła, duża dawka paczuli i aldehydów, a wszystko to w słodkawej, miodowej otoczce. Siła rażenia ogromna. Kolor płynu dość dobrze oddaje styl kompozycji. Jak za swoje pieniądze - wart zakupu, choćby i w ciemno, o ile jesteś już dojrzałym facetem i lubisz aldehydowo - ziołowe klimaty i kompozycje vintage.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giorgio for Men marki Giorgio Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giorgio for Men marki Giorgio Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Zino Davidoff Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Guerlain Heritage Eau de Toilette Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Calvin Klein Obsession for Men Yves Saint Laurent Kouros Yves Saint Laurent Body Kouros Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Gucci Envy for Men Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Christian Dior Fahrenheit Thierry Mugler A*Men Ralph Lauren Polo Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Antonio Puig Quorum Chanel Antaeus Christian Dior Eau Sauvage Extreme