Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet

Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet

Miałem: 7 Chcę: 6

tuberozowy
Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia Giorgio Giorgio Beverly Hills dla kobiet Zdjęcia

Giorgio marki Giorgio Beverly Hills to kwiatowe perfumy dla kobiet. Giorgio został wydany w 1981 roku. Giorgio stworzyli M.L. Quince, Francis Camail i Harry Cuttle. Nutami głowy są morela, kwiat pomarańczy, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są tuberoza, gardenia, orchidea, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, rumianek, paczula, piżmo, mech dębowy, wanilia i cedr.

Morela Kwiat pomarańczy Brzoskwinia Bergamotka

Tuberoza Gardenia Orchidea Jaśmin Ylang-ylang Róża

Drzewo sandałowe Ambra Rumianek Paczula Piżmo mech dębowy Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Giorgio by Giorgio Beverly Hills.

24 Faubourg

Giorgio Recenzje Perfum

kasia1236
kasia1236

Wąchałam dziś te perfumy na lotnisku w Champino w strefie bezcłowej. Sama nie wiem, czy żałuję, że je wypróbowałam. Niby są dla mnie zbyt ostre, ciężkie, bardzo duszące i troszkę kojarzą się z kościołem, to coś mnie bardzo do nich ciągnie. Na początku pachną dla mnie jak stara, morela przyprószona jakimś starym, bardzo drogim pudrem. Potem trochę łagodnieje i pojawia się słodziutka, idealnie dojrzała brzoskwinka, w otoczeniu czegoś, nie mam pojęcia czego, ale chyba wszystkiego co tam zostało naćkane. W każdym razie odpowiada mi ta część, lecz to, ze , że ta brzoskwinka jest słodziutka, to nie znaczy, że nie jest ciężka i lekko podgnita. Te perfumy na pewno nie są na czasie, kojarzą mi się z piątką Chanel, ale nie znaczy, że za one do siebie podobne nutami zapachowymi. Mają podobny charakter, są mocne, ciężkie, mają ogromną projekcje, a trwałość jeszcze większą. Jeśli ten zapach mogłabym przypisać do konkretnej osoby, to na pewno była by to kobieta po czterdziestce, w futerku, włosy ciemne, gęste, do łokci. W czerwonych szpilkach i z kopertówką w jednej ręce, i z telefonem w drugiej. Szczerze odradzam zakup w ciemno. Do niedawna marzyłam o nich, ale dzisiaj, po wypróbowaniu chyba bym się nie zdecydowała.

SZYPR
SZYPR

Baaaardzo trafione perfumy.
Od początku do końca przyjemne dla nosa słodkawe kwiaty, przypruszone gorzkawym, delikatnym pudrem. Przez ten cały puder nie męczą i słodycz kwiatów staje się wyważona. Napewno miłe dla otoczenia, bo pytają czym tak ładnie pachnę.
Dla mnie raczej delikatne, wcale nie gęste, choć bardzo trwałe. Wanilii w nich na szczęście nie czuję, bo nie przepadam gdy taka nuta dominuje, więc wszystko mi pasuje. Napewno powtórnie się na nie skuszę.

Lata 80. w płynie. Zawierają wszystko to, co kojarzy mi się z tamtą dekadą, którą pamiętam przez mgłę - ciężkostrawny kicz, przepych przekraczający często granice dobrego smaku, brak umiaru.

Ten zapach to kwiatowy morderca - wrzucono tam wszelkie możliwe kwiatowe killery - jaśmin, tuberozę, ylang ylang. Później pojawia się miodowa słodycz, obłok gorzkawego pudru, a w bazie sporo wanilii.

Każda nuta jest tutaj gęsta i intensywna, raczej nie uzupełniają się wzajemnie, tylko każda krzyczy swoim głosem i stara się przekrzyczeć i zdominować resztę. Ta walka jest stanowczo nie na mój żołądek - a muszę dodać, że killery z lat 80. uwielbiam i mam dużą tolerancję na wszelkie dziwactwa.

Nosić go nie potrafię - ale doceniam. Ma charakter.

Giorgio by Giorgio Beverly Hills 3.36 out of 5 based on 16 ratings and 3 user reviews

Zakupowe okazje

Wings Mini by Giorgio Beverly Hills, .13 oz Mini EDT for Women
Wings Mini by Giorgio Beverly Hills, .13 oz Mini EDT for Women
Eau De Toilette 0.33oz
8.95 USD
Red Perfume by Giorgio Beverly Hills, .33 oz Eau De Toilette Spray unboxed for Women
Eau De Toilette 0.33oz
8.99 USD
Red by Giorgio Beverly Hills EDT Spray .33 oz Mini for Women
Red by Giorgio Beverly Hills EDT Spray .33 oz Mini for Women
11.95 USD
Wings Cologne by Giorgio Beverly Hills, 1.7 oz Eau De Toilette Spray unboxed for Men
StrawberryNET.com
12.50 USD
Giorgio Beverly Hills Red Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Giorgio Beverly Hills Red Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
12.99 USD
Beverly Hills 90210 Touch Of Cool Play by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Men
StrawberryNET.com
13.79 USD
Giorgio Beverly Hills Wings Extraordinary eau de toilette for women 1 oz
Giorgio Beverly Hills Wings Extraordinary eau de toilette for women 1 oz
13.99 USD
Beverly Hills 90210 Feel Sexy 2 by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Men
13.99 USD
Beverly Hills 90210 Just Sexy 2 by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Men
13.99 USD
Beverly Hills 90210 Pure Sexy 2 by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Women
13.99 USD
Beverly Hills 90210 Touch Of Gold by Giorgio Beverly Hills Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
13.99 USD
Beverly Hills 90210 Very Sexy 2 by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Women
13.99 USD
Beverly Hills 90210 Black Jeans by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Men
13.99 USD
Beverly Hills 90210 Magic by Giorgio Beverly Hills Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
14.38 USD
Giorgio Beverly Hills Giorgio eau de toilette for women 1.7 oz
Giorgio Beverly Hills Giorgio eau de toilette for women 1.7 oz
14.55 USD
Wings Cologne by Giorgio Beverly Hills, 1 oz Eau De Toilette Cologne Spray for Men
Beverly Hills 90210 Energy by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Women
Beverly Hills 90210 Energy by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Women
14.99 USD
Beverly Hills 90210 Metal Jeans by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Men
14.99 USD
Beverly Hills 90210 Metal Jeans by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Women
14.99 USD
Beverly Hills 90210 Moment by Giorgio Beverly Hills Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
14.99 USD
Beverly Hills 90210 Silver Jeans by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Men
14.99 USD
Beverly Hills 90210 Touch Of Paradise by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Women
14.99 USD
Beverly Hills 90210 White Jeans by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz for Women
15.32 USD
Red Perfume by Giorgio Beverly Hills, 1 oz Eau De Toilette Spray for Women
Red Perfume by Giorgio Beverly Hills, 1 oz Eau De Toilette Spray for Women
15.51 USD
Wings Cologne by Giorgio Beverly Hills, 1.7 oz Eau De Toilette Cologne Spray for Men
15.95 USD
15.99 USD
Wings by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz Tester for Men
Wings by Giorgio Beverly Hills EDT Spray 3.4 oz Tester for Men
16.99 USD
Wings Cologne by Giorgio Beverly Hills, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
Eau De Toilette 4oz
17.50 USD
Giorgio Cologne by Giorgio Beverly Hills, 4 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
17.68 USD
18.39 USD
Giorgio Beverly Hills Red eau de toilette for women 1 oz
Giorgio Beverly Hills Red eau de toilette for women 1 oz
18.95 USD
Giorgio Blue Perfume by Giorgio Beverly Hills, 3 oz Eau De Toilette Spray for Women
18.99 USD
Giorgio Beverly Hills Red eau de toilette for men 3.3 oz
19.76 USD
Giorgio Beverly Hills Giorgio eau de toilette for women 1 oz
Giorgio Beverly Hills Giorgio eau de toilette for women 1 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Beverly Hills Giorgio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Beverly Hills Giorgio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Giorgio marki Giorgio Beverly Hills. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Giorgio marki Giorgio Beverly Hills reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel LouLou Clinique Aromatics Elixir Serge Lutens Ambre Sultan Cacharel Anais Anais Cacharel Cacharel Pour Homme Gloria Vanderbilt Vanderbilt Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Nu Laura Biagiotti Roma Guerlain Idylle Estée Lauder Knowing Christian Dior Dior Homme Parfum Lancome Magie Noire Lanvin Arpege Azzaro Azzaro pour Homme Hermes Voyage d`Hermes Jean Patou Joy Yves Rocher Magnolia Dita Von Teese Rouge Hermes Elixir des Merveilles