Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Summer Mania Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

Summer Mania Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

Miałem: 1

Summer Mania Homme marki Giorgio Armani to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Summer Mania Homme został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są sycylijska mandarynka i bergamotka; nutą serca jest szafran; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Sycylijska mandarynka Bergamotka

Szafran

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer Mania Homme by Giorgio Armani.

Summer Mania Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Summer Mania Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Summer Mania Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer Mania Homme marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer Mania Homme marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Banana Republic Black Walnut Calvin Klein CK One Summer 2007 Escada Escada Sentiment pour Homme Annick Goutal Mandragore Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Lise Watier Neiges pour Homme Montale Crystal Aoud Avon Just Play for Him Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace O Boticario Vetiver Brasil Mark Birley Mark Birley Teufels Kuche Messiah