Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Summer Mania Femme Giorgio Armani dla kobiet

Summer Mania Femme Giorgio Armani dla kobiet

ozonowy

Summer Mania Femme marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Summer Mania Femme został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są pomarańcza, czarna porzeczka, mandarynka, liść czarnej porzeczki, liść fiołka i gruszka; nutami serca są piwonia, głóg, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i białe piżmo.

Pomarańcza Czarna porzeczka Mandarynka Liść czarnej porzeczki Liść fiołka Gruszka

Piwonia Głóg Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer Mania Femme by Giorgio Armani.

Summer Mania Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Summer Mania Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Summer Mania Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer Mania Femme marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer Mania Femme marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon David & Victoria Beckham Intimately Beckham Avon Treselle Trance Essence Pink Kat Bath and Body Works White Cherry Blossom Juicy Couture Eau de Couture Shalini Shalini L`Erbolario Petali & Fiori Morgane le Fay Pink Givenchy Ange Ou Demon Le Secret JoAnne Bassett Le Voyage Henri Bendel Jasmine & Tuberose