Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

skórzany

Summer Mania Eau Fraiche pour Homme marki Giorgio Armani to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Summer Mania Eau Fraiche pour Homme został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest szafran; nutą bazy jest piżmo.

Cytrusy

Szafran

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer Mania Eau Fraiche pour Homme by Giorgio Armani.

Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer Mania Eau Fraiche pour Homme marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer Mania Eau Fraiche pour Homme marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Aramis Aramis Life Gianfranco Ferre Gieffeffe Annick Goutal Les Nuits d'Hadrien Guerlain L'Âme d'Un Héros Jovoy Paris Hesperide Guerlain Eau de Cologne Imperiale Creative Universe Beth Terry Element of Surprise Atelier Flou Eau d`Aviateur Eclectic Collections Factor Smell Bent Debonair M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Potter & Moore Lavender and Italian Lemon