Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

skórzany

Summer Mania Eau Fraiche pour Homme marki Giorgio Armani to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Summer Mania Eau Fraiche pour Homme został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutą serca jest szafran; nutą bazy jest piżmo.

Cytrusy

Szafran

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer Mania Eau Fraiche pour Homme by Giorgio Armani.

Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer Mania Eau Fraiche pour Homme marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer Mania Eau Fraiche pour Homme marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Elizabeth Arden Green Tea Christian Dior Eau Sauvage Hugo Boss Boss in Motion edition IV Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Benetton B. Clean Soft Clarins Eau Ressourcante Creed Royal Ceylan Patyka Hesperide The American Line Coast Guard - Rip Tide Acorelle Jardin des Thes Space NK Laughter Thymes Eucalyptus