Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Giorgio Armani dla kobiet

Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 1

Summer Mania Eau Fraiche pour Femme marki Giorgio Armani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Summer Mania Eau Fraiche pour Femme został wydany w 2007 roku. Nutę głowy stanowi gruszka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i białe piżmo.

Gruszka

Jaśmin

Drzewo sandałowe Ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer Mania Eau Fraiche pour Femme by Giorgio Armani.

Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Recenzje Perfum

Summer Mania Eau Fraiche pour Femme by Giorgio Armani 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer Mania Eau Fraiche pour Femme marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer Mania Eau Fraiche pour Femme marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Innocent Rock Armand Basi Lovely Blossom Trance Essence Whyte Rabbit Lilly Pulitzer Wink Bill Blass Couture 1 Fiorucci Fiorucci Boadicea the Victorious Pure Flirt! Rock N Rebel Parfums Berdoues 1902 Violette Katy Perry Purr Beyonce Heat Rush Zara Zara Girl