Marki » F-H » szyprowo - owocowe « Grupy

Si White Giorgio Armani dla kobiet

Si White Giorgio Armani dla kobiet

Si White Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Si White marki Giorgio Armani to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Si White został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi syrop z czarnej porzeczki; nutami serca są róża i frezja; nutami bazy są wanilia, paczula, nuty drzewne i ambroksan.

Syrop z czarnej porzeczki

Róża Frezja

Wanilia Paczula Nuty drzewne Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Si White by Giorgio Armani.

Si

Si White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Si White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Si White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Si White marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Si White marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Gucci Gucci Rush ID Parfums Andalucia Rochas Rochas Soleil Keiko Mecheri Ume Esteban Modern Chypre Hollywood Milano Hollywood Milano Woman Clive Christian X for Women Lacoste Love of Pink biehl parfumkunstwerke gs01 Neil Morris Hologram Princesse Marina De Bourbon Dynastie Eau de Parfum John Mac Steed Lady Mac Steed Prune