Marki » F-H » szyprowo - owocowe « Grupy

Si White Giorgio Armani dla kobiet

Si White Giorgio Armani dla kobiet

lekko korzenny
Si White Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Si White marki Giorgio Armani to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Si White został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi syrop z czarnej porzeczki; nutami serca są róża i frezja; nutami bazy są wanilia, paczula, nuty drzewne i ambroksan.

Syrop z czarnej porzeczki

Róża Frezja

Wanilia Paczula Nuty drzewne Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Si White by Giorgio Armani.

Si

Si White Recenzje Perfum

Si White by Giorgio Armani 3.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Si White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Si White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Si White marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Si White marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Esteban Modern Chypre Hollywood Milano Hollywood Milano Woman By Kilian Liaisons Dangereuses ID Parfums Andalucia Sensuelle Tous Tous In Heaven Her Parfum d`Empire Eau Suave biehl parfumkunstwerke pc02 Natura Shiraz Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Daniel Vaudd Actus Reus Ulric de Varens Creation N° 09 Azzaro Azzaro Duo Women