Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Filmy
Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Si Rose Signature marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Si Rose Signature został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julie Masse. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża majowa, róża damasceńska, bergamotka, mandarynka, frezja, czarna porzeczka, wanilia, osmantus, irys, ambrette (piżmo ambrowe), ambra i paczula.

Róża majowa Róża damasceńska Bergamotka Mandarynka Frezja Czarna porzeczka Wanilia Osmantus Irys Ambrette (piżmo ambrowe) Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Si Rose Signature by Giorgio Armani.

Si Eau de Toilette
Rose Pompon
Si
Miss Dior Cherie

Si Rose Signature Recenzje Perfum

malwusia
malwusia

Kolejna odurzająca, bardzo mocna i trwała wersja Si.
Różano - porzeczkowa, słodka i cierpka zarazem.
Nie jestem w stanie żadnych z nich używać dłużej, dlatego nie opiszę niuansów, którymi się różnią, na pewno dominuje tu intensywna róża, różowa, nie konfiturowa, brzmiąca bardzo naturalnie.

Mnie męczy i drapie w gardło ta skondensowana kwaśność i słodycz. Tak samo, jak nie lubię porzeczkowego dżemu z niedojrzałych owoców, które przysypano dla zjadliwości zbyt dużą ilością cukru. Po co "poprawiać" naturę, skoro właśnie ta wytrawność to jej urok?

Jeśli jednak nie perfumuję się nimi, a tylko wejdę w jedną jedyną chmurkę, wtedy zaczynają mi się podobać, choć wciąż niestety przebija kilogram sacharozy i syntetyczne aromaty spożywczej porzeczki i wanilii.

Parametry doskonałe. Miłośnicy Si powinni być zadowoleni.

p.s po czasie, kiedy zwietrzeje cukier i osłabnie ich moc, stają się piękne

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Si Rose Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Si Rose Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Si Rose Signature marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Si Rose Signature marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Noir Chanel Chanel No 5 L'Eau Givenchy Play For Her Intense Chanel Coco Eau de Parfum Burberry Body L`Artisan Parfumeur Tea for Two Giorgio Armani Si Le Parfum Isabella Rossellini Manifesto Ghost Ghost Givenchy L’Ange Noir Atelier Cologne Orange Sanguine Montale Intense Cafe Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Chanel Chanel No 19 Poudre The Body Shop Satsuma La Perla Dark Extacy Calvin Klein Deep Euphoria Lancome Tresor Eau de Parfum Lumineuse Serge Lutens Sa Majeste la Rose Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette