Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Filmy
Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Si Rose Signature marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Si Rose Signature został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julie Masse. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża majowa, róża damasceńska, bergamotka, mandarynka, frezja, czarna porzeczka, wanilia, osmantus, irys, ambrette (piżmo ambrowe), ambra i paczula.

Róża majowa Róża damasceńska Bergamotka Mandarynka Frezja Czarna porzeczka Wanilia Osmantus Irys Ambrette (piżmo ambrowe) Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Si Rose Signature by Giorgio Armani.

Si Eau de Toilette
Rose Pompon
Nude
Miss Dior Cherie

Si Rose Signature Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Si Rose Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Si Rose Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Si Rose Signature marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Si Rose Signature marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Tea for Two Isabella Rossellini Manifesto Montale Intense Cafe Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Thierry Mugler Alien Essence Absolue Calvin Klein Deep Euphoria Givenchy L’Ange Noir Ghost Ghost Avon Extraordinary Montblanc Femme de Montblanc Aramis Perfume Calligraphy Rose L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Eisenberg J'ose Paco Rabanne Olympea Guerlain Insolence Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Torrente L`Or de Torrente Priscilla Presley Indian Summer Marc Jacobs Decadence