Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 5 Chcę: 10

Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Filmy
Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Si Rose Signature Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Si Rose Signature marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Si Rose Signature został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julie Masse. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża majowa, róża damasceńska, bergamotka, mandarynka, frezja, czarna porzeczka, wanilia, osmantus, irys, ambrette (piżmo ambrowe), ambra i paczula.

Róża majowa Róża damasceńska Bergamotka Mandarynka Frezja Czarna porzeczka Wanilia Osmantus Irys Ambrette (piżmo ambrowe) Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Si Rose Signature by Giorgio Armani.

Si Eau de Toilette
Rose Pompon
Nude
Miss Dior Cherie

Si Rose Signature Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Si Rose Signature, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Si Rose Signature, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Si Rose Signature marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Si Rose Signature marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Tea for Two Thierry Mugler Alien Essence Absolue Montale Intense Cafe Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Torrente L`Or de Torrente Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Ghost Ghost Madonna Truth or Dare Avon Extraordinary Queen Latifah Queen by Queen Latifah Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Paco Rabanne Olympea Cacharel Amor Amor Forbidden Kiss Montblanc Femme de Montblanc Guerlain Insolence Eisenberg J'ose Jessica Simpson Fancy Priscilla Presley Indian Summer Nasomatto Black Afgano Avon Tahitian Holiday