Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Sensi White Notes Giorgio Armani dla kobiet

Sensi White Notes Giorgio Armani dla kobiet

Sensi White Notes Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Sensi White Notes marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sensi White Notes został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są lima, czarna porzeczka, mandarynka, liść czarnej porzeczki i cytryna; nutami serca są lilia, frezja, hiacynt wodny, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są mahoń, benzoes i brazylijskie drzewo różane.

Lima Czarna porzeczka Mandarynka Liść czarnej porzeczki Cytryna

Lilia Frezja Hiacynt wodny Jaśmin Konwalia Róża

Mahoń Benzoes Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sensi White Notes by Giorgio Armani.

Sensi White Notes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Sensi White Notes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Sensi White Notes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sensi White Notes marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sensi White Notes marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Moschino Funny! Hugo Boss Deep Red Stella McCartney Stella Giorgio Armani Acqua di Gioia Hugo Boss Boss Orange Sunset Chanel Allure eau de parfum Boucheron Trouble Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Lancome Poeme Oriflame Diamond Musk Lanvin Eclat d’Arpège Giorgio Armani Sensi Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Yves Saint Laurent Belle d`Opium Giorgio Armani Sensi Jewel Chopard Casmir Fragrance Festival Blue Kenzo L'Eau par Kenzo Colors pour Femme Jean Patou Eau de Patou Cacharel Promesse Eau Fraîche