Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Nuances Giorgio Armani dla kobiet

Nuances Giorgio Armani dla kobiet

Nuances Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Nuances Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Nuances Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Nuances marki Giorgio Armani to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nuances został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka i cynamon; nutami serca są heliotrop i korzeń irysa; nutami bazy są benzoes, drzewo sandałowe i wetyweria.

Bergamotka Cynamon

Heliotrop Korzeń irysa

Benzoes Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nuances by Giorgio Armani.

Nuances Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Nuances, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Nuances, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nuances marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nuances marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Christina Aguilera Christina Aguilera Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Alfred Dunhill Desire for a Woman Elizabeth Arden 5th Avenue Nights M. Micallef Note Ambree Romea D`Ameor The Secret Heroines of the Tsar Masaki Matsushima mat; le rouge Humiecki & Graef Clemency Giorgio Valenti Rose Noire Secret Bogner Bogner Wood Women Max Azria BCBGirls Sexy