Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Mania Giorgio Armani dla kobiet

Mania Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 16 Miałem: 15 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

Mania Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Mania Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Mania Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Mania Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Mania marki Giorgio Armani to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Mania został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są labdanum, kwiat pomarańczy, wanilia i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, ambra, goździk (przyprawa) i szafran; nutami bazy są irys, wanilia, drzewo gwajakowe i białe piżmo.

Labdanum Kwiat pomarańczy Wanilia Bergamotka

Gałka muszkatołowa Ambra Goździk (przyprawa) Szafran

Irys Wanilia Drzewo gwajakowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mania by Giorgio Armani.

Mania Recenzje Perfum

Tiki Tiki Tak
Tiki Tiki Tak

dlaczego kocham perfumy, które są wycofywane? Zapach tylko dla kobiet, które nie boją się nosić perfum. Opis - pieprz i bergamotka. Siła rażenia tej kompozycji duża! (tzn był komentowany)

Netka_83
Netka_83

Oj ciężko zostać maniakiem Manii - w moim przypadku. Dostałam kiedyś od koleżanki z pracy i bardzo szybko sprezentowałam go następnej koleżance - wszystkie te pięne nuty bardzo szybko ze mnie ulatywały i pozostawał tylko irys, i coś co do dziś pamiętam jako zapach cytrusowego płynu do naczyń...

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Polowalam na nowa Mania w przezroczystej butelce, a natknelam sie na stara wersje w przydymionej butlece.
Bylam przez chwile rozczarowana swoim roztrzepanstwem i zakupem innego, niz planowany, zapachu, ale pomyslalam ze dodanie go bedzie madrym posunieciem, bo jest on juz trudno dostepny, a nowa pomaranczowa wersje moge nabyc kiedy tylko bede chciala.
A wiec, stara wersja jest bliska krewna Magnifique Lancome; obydwa zapachy sa zdecydowanie pikantne, pelne orientalnych przypraw, ciepla, drzewnych nut i sa zdecydowanymi zapachami na zime.
Mania posiada intensywna won szafranu, przyprawy osiagajacej ceny wyzsze niz zloto; przyprawy, ktora posiada chyba wszytkie cechy idealnej nuty; odrobina goryczki, kwaskowosci i jednoczesnie slodyczy. Czuje tu rowniez kwiat pomaraczny, galke muszkatalowa i gozdziki, ale nie wiercace w nosie jak Kenzo Elephant.
Tutaj gozdziki sa tylko dopelnieniem zapachu. A nie nuta glowna.
Stara wersja Maniii przypomina mi do zludzenia Black Cashmere Donny Karan, ciekawe czy ktos jeszcze sie ze mna zgodzin?
Trwalosc i moc bez zarzutu - nosze go dzis do pracy i czuje sie w nim wytwornie, kobieco, cieplo i bezpiecznie.
Mania to idealny zapach na zime, gdy snieg chrzesci pod butami, a mrozne powietrze uwalnia cieplo tego zapachu przy kazdym ruchu wlosow i miekkiego szalika ocierajacego sie o skore szyi....
Choc zakupilam go przez pomylke - zapach okazal sie niezwykle przyjemna pomylka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Mania, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Mania, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mania marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mania marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Le Baiser Du Dragon Chopard Madness Guerlain Samsara Eau de Parfum Diptyque Tam Dao Hermes Elixir des Merveilles Alexander McQueen Kingdom L`Artisan Parfumeur Piment Brulant Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Nu John Galliano John Galliano Christian Dior Poison Agent Provocateur L'Agent Calvin Klein Obsession Christian Dior Dune Caron Parfum Sacre Satellite Padparadscha Serge Lutens Ambre Sultan Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Clinique Aromatics Elixir Eisenberg J'ose