Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

La Femme Nacre Giorgio Armani dla kobiet

La Femme Nacre Giorgio Armani dla kobiet

La Femme Nacre Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

La Femme Nacre marki Giorgio Armani to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. La Femme Nacre został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, korzeń irysa i piżmo.

Irys Korzeń irysa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Femme Nacre by Giorgio Armani.

La Femme Nacre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani La Femme Nacre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani La Femme Nacre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Femme Nacre marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Femme Nacre marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Balenciaga Prelude Al-Rehab Lansy L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Carolina Herrera 212 Splash 2008 Salvador Dali ITISLOVE Sonoma Scent Studio Lieu de Reves MDCI Parfums Rose de Siwa Le Labo Aldehyde 44 Dallas Laura Ashley Exotic Amber Des Filles a la Vanille Garcon Manque