Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

La Femme Nacre Giorgio Armani dla kobiet

La Femme Nacre Giorgio Armani dla kobiet

La Femme Nacre Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

La Femme Nacre marki Giorgio Armani to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. La Femme Nacre został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, korzeń irysa i piżmo.

Irys Korzeń irysa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Femme Nacre by Giorgio Armani.

La Femme Nacre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani La Femme Nacre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani La Femme Nacre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Femme Nacre marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Femme Nacre marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Aramis Aramis Always for Her Calvin Klein CK be ID Parfums Ame Toscane Michael Kors Michael Kors Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Alyssa Ashley Musk Le Labo Aldehyde 44 Dallas Fiorucci Amore 14 White Laura Ashley Exotic Amber InStyle Sex in The City Seduce Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli Nobile 1942 Casta Diva