Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Idole d`Armani Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet

Idole d`Armani Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 5 Miałem: 3

Idole d`Armani Eau de Toilette marki Giorgio Armani to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Idole d`Armani Eau de Toilette został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są imbir i gorzka pomarańcza; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są paczula, ambra i styraks.

Imbir Gorzka pomarańcza

Jaśmin

Paczula Ambra Styraks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Idole d`Armani Eau de Toilette by Giorgio Armani.

Unforgivable Women

Idole d`Armani Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Idole d`Armani Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Idole d`Armani Eau de Toilette marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Idole d`Armani Eau de Toilette marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Idole d`Armani Donna Karan Black Cashmere M. Micallef Patchouli By Kilian Straight to Heaven Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection L`Artisan Parfumeur Caligna Bvlgari Jasmin Noir Yves Saint Laurent Cinema Versace Crystal Noir Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Reminiscence L'Incroyable Patchouli The Different Company After Midnight Tom Ford Costa Azzurra Parfumerie Generale PG25 Indochine Guerlain Tonka Imperiale Bvlgari Aqva Divina Giorgio Armani Armani Prive Encens Satin James Heeley Sel Marin Lorenzo Villoresi Patchouli Parfumerie Generale Bois Naufrage