Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Emporio Armani Red Pour Lui (White) Giorgio Armani dla mężczyzn

Emporio Armani Red Pour Lui (White) Giorgio Armani dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

Emporio Armani Red Pour Lui (White) marki Giorgio Armani to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Emporio Armani Red Pour Lui (White) został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są cytrusy i bergamotka; nutami serca są rozmaryn i kminek;

Cytrusy Bergamotka

Rozmaryn Kminek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Red Pour Lui (White) by Giorgio Armani.

Emporio Armani Red Pour Lui (White) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Red Pour Lui (White) marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Red Pour Lui (White) marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Roccobarocco Gold Jeans Elizabeth Arden Iced Green Tea Carthusia Mediterraneo Miller Harris Le Petit Grain Hermes Concentre d`Orange Verte O Boticario Acqua Brasilis Tonatto Profumi Anena Illume Happiology Bamboo & Agave Henri Bendel Persian Lime & Pepper CnR Create Cancer for Men Bath House Bergamot and  Amber