Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Emporio Armani Night Giorgio Armani dla mężczyzn

Emporio Armani Night Giorgio Armani dla mężczyzn

Emporio Armani Night Giorgio Armani dla mężczyzn Filmy
Emporio Armani Night Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani Night Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Emporio Armani Night marki Giorgio Armani to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Emporio Armani Night został wydany w 2003 roku. Emporio Armani Night stworzyli Yves Cassar, Beatrice Piquet i Alienor Massenet. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są fiołek, szałwia i kardamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, piżmo, wanilia i cedr.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Fiołek Szałwia Kardamon

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Night by Giorgio Armani.

Emporio Armani Night Recenzje Perfum

andrew.z
andrew.z

Najbardziej uwodzicielski zapach męski, niesamowicie piękny i kuszący. Nie wiedzieć czemu po kilku latach wycofany z produkcji. Lepszy od Armani Code. Bardzo podobny do Masculin Aguirre Bourjois (również wycofany, brak w bazie Fragrantica).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Night marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Night marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Versace Blue Jeans Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Jovoy Paris Fougere Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Etro New Tradition Charles Jourdan Un Homme Odori Spigo Royal Copenhagen Viking Alain Delon Samourai 47 Calvin Klein CK IN2U Him Collectables Jeanne Arthes Extreme Limit Rock