Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Emporio Armani For Him 2008 Giorgio Armani dla mężczyzn

Emporio Armani For Him 2008 Giorgio Armani dla mężczyzn

Emporio Armani For Him 2008 Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani For Him 2008 Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani For Him 2008 Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Emporio Armani For Him 2008 marki Giorgio Armani to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Emporio Armani For Him 2008 został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są wetyweria, yuzu, szałwia i kardamon; nutami bazy są cedr, fasolka tonka i piżmo.

Bergamotka

Wetyweria Yuzu Szałwia Kardamon

Cedr Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani For Him 2008 by Giorgio Armani.

Emporio Armani For Him 2008 Recenzje Perfum

Emporio Armani For Him 2008 by Giorgio Armani 3.86 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani For Him 2008 marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani For Him 2008 marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bentley Bentley for Men Intense Givenchy Xeryus Rouge Tom Ford Tobacco Oud Etat Libre d`Orange La Fin Du Monde Robert Piguet Bois Noir Jean Paul Gaultier Kokorico Tann Rokka Aki Bond No 9 I Love New York for All Molinard Patchouli Intense Evody Parfums Ambre Intense Laboratorio Olfattivo Patchouliful Odin No 10 Roam Lalique Encre Noire Gucci Gucci Rush for Men Penhaligon`s Opus 1870 Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli CoSTUME NATIONAL Scent Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense Robert Piguet Visa 2007 Al-Rehab Dalal