Marki » F-H » orientalne « Grupy

Emporio Armani For Her 2008 Giorgio Armani dla kobiet

Emporio Armani For Her 2008 Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 1

Emporio Armani For Her 2008 Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Emporio Armani For Her 2008 Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Emporio Armani For Her 2008 Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Emporio Armani For Her 2008 marki Giorgio Armani to orientalne perfumy dla kobiet. Emporio Armani For Her 2008 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, gruszka i ananas; nutami serca są heliotrop, fiołek, irys i jaśmin; nutami bazy są wanilia, piżmo i cedr.

Mandarynka Bergamotka Gruszka Ananas

Heliotrop Fiołek Irys Jaśmin

Wanilia Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani For Her 2008 by Giorgio Armani.

Emporio Armani For Her 2008 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani For Her 2008 marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani For Her 2008 marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Myrrhe Ardente Avon Surrender Sonia Rykiel Sonia Rykiel Revlon Ciara L`Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Bath and Body Works Exotic Coconut Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Moschino Moschino Pour Homme Calypso Christiane Celle Calypso Figue L`Erbolario Ambraliquida Boadicea the Victorious Explorer Segreti di Lucca Elisa