Marki » F-H » aromatyczno - wodne « Grupy

Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition Giorgio Armani dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

morski
kakaowy

Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition marki Giorgio Armani to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i mięta; nutami serca są woda morska i nuty kwiatowe; nutami bazy są nuty drzewne i kakao.

Cytryna Amalfi Mięta

Woda morska Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Kakao

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition by Giorgio Armani.

Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Mexx Mexx Ice Touch Man Roxy Roxy Love L`Erbolario Periplo Calvin Klein CK One Summer 2009 L`Artisan Parfumeur Cote d’Amour Replay Replay Your Fragrance! for Him The American Line Navy - Liberty Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 1 Liz Claiborne Curve Wave Black Phoenix Alchemy Lab Tony S-Perfume S-Perfume Le Cherche Midi No. 01