Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Emporio Armani Diamonds for Men Giorgio Armani dla mężczyzn

Emporio Armani Diamonds for Men Giorgio Armani dla mężczyzn

kakaowy
Emporio Armani Diamonds for Men Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani Diamonds for Men Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani Diamonds for Men Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Emporio Armani Diamonds for Men marki Giorgio Armani to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Emporio Armani Diamonds for Men został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są bergamotka i drzewo gwajakowe; nutami serca są wetyweria, cedr i pieprz syczuański; nutami bazy są kakao i ambra.

Bergamotka Drzewo gwajakowe

Wetyweria Cedr Pieprz syczuański

Kakao Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Diamonds for Men by Giorgio Armani.

Emporio Armani Diamonds for Men Recenzje Perfum

Niszka
Niszka

Kakao zatopione w lodzie. Zapach słodkawy, nieco gourmandowy, lodowo chłodny i odpowiednio do stylu odświeżający i orzeźwiający, oparty na nucie kakao i zimnych, delikatnych przyprawach. Perfumy wydają się lekkie i eteryczne właśnie za sprawą swojego chłodu, tak naprawdę są powietrzne, przestrzenne, dobre na casualowca do użytku codziennego, ale również, a właściwie należałoby powiedzieć że przede wszystkim na formalne okazje. Wyobraźcie sobie kakao w otoczeniu lodowej wody lub mroźnego, zimowego powietrza i będzie to mniej więcej oblicze męskiego Armani Diamonds. Trwałość na skórze i projekcja adekwatne do stylu wody toaletowej, lotność na długość ramion, efektywna trwałość 6-7 godzin. Zapach moim zdaniem niedoceniany, a warto odnotować, że wyszedł spod ręki mistrza. Trzeba go ponosić aby docenić, po teście w perfumerii raczej się na niego nie zwróci dużej uwagi wśród wszechobecnych killerów, orientów, drzew. To zapach dla tych, którzy wolą proste, mniej dosadne, mniej dosłowne perfumy, skręcające w kierunku eteryczności.

Ciekawe, nazwa i kolor perfum dobrze oddają ich styl. Transparentny, przeźroczysty, zimny, zupełnie jak diament.

Prorok
Prorok

Cóż niewatpliwy " crowd pleaser , compliment getter i ladyklller " w jednym :D Jacques Cavallier stworzył zapach , ktory bardzo podoba sie kobietom . Zapach charakterystyczny i latwo rozpoznawalny - wedlug mnie do eleganckiego stroju .Swietnie sprawdzi sie pod krawat. Ma dobra projekcje - panie bez trudu go wyczuwaja i kompelemntuja trwalosc okolo 6 godzin - a sam zapach nieodparcie kojarzy mi sie z ptasim mleczkiem o smaku truskawkowym :mrgreen: choc rzecz jasna nie ma truskawki w skladzie..........niewatpliwy gourmand - pachnie apetycznie - musze dodac ze uwielbiam ptasie mleczko

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Diamonds for Men marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Diamonds for Men marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Joop! Joop! Homme Gucci Gucci pour Homme Montblanc Legend Christian Dior Dior Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Creed Aventus Givenchy Pi Chanel Allure Homme Sport Christian Dior Fahrenheit Absolute Christian Dior Fahrenheit Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Viktor&Rolf Antidote Carolina Herrera 212 VIP Men Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Christian Dior Dior Homme Parfum Azzaro Visit For Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Lubin Idole Eau de Parfum Prada Prada Amber Pour Homme Intense