Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Emporio Armani Diamonds Rose Giorgio Armani dla kobiet

Emporio Armani Diamonds Rose Giorgio Armani dla kobiet

Emporio Armani Diamonds Rose Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Emporio Armani Diamonds Rose marki Giorgio Armani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Emporio Armani Diamonds Rose został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, malina i czarna porzeczka; nutami serca są róża, frezja i konwalia; nutami bazy są paczula i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Malina Czarna porzeczka

Róża Frezja Konwalia

Paczula Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Diamonds Rose by Giorgio Armani.

Perceive Oasis

Emporio Armani Diamonds Rose Recenzje Perfum

asiaaa
asiaaa

Piękny zapach armaniego.Jego zapachy są takie oryginalne i niepowtarzalne, że nie sposób ich pomylić z innymi. Diamonds kocham wszystkie wersje.
Są piękne, kobiece i magnetyzujące.Myślę, że już zawsze będę do nich wracać.

tablanka88
tablanka88

Bardzo ładny, wiosenny zapach. Słodki i różany. Czuję malinę, frezję i bergamotkę. Kojarzy mi się z piknikiem na polu, tylko łąka i kwiaty, a do jedzenia soczyste maliny. Warto spróbować, szczególnie teraz, gdy nadchodzi wiosna. Dość trwały jak na wodę toaletową - 3 godziny na skórze.

Emporio Armani Diamonds Rose by Giorgio Armani 3.29 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Diamonds Rose marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Diamonds Rose marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Van Cleef & Arpels Oriens Shiseido Zen Zara Black Peony Zara Paris Nº92 Champs Elysees Zara Zara Night Eau de Parfum Baldessarini Strictly Private Mancera Aoud Café Giorgio Armani Cuir Noir Oriflame Lady Avebury Playboy Play It Sexy Givenchy Play For Her Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Pierre Balmain Extatic Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Aquolina Black Sugar Tom Ford Velvet Orchid Lanvin Eclat d’Arpège Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau The Different Company Sublime Balkiss