Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Emporio Armani Diamonds Rocks Giorgio Armani dla mężczyzn

Emporio Armani Diamonds Rocks Giorgio Armani dla mężczyzn

Mam: 2

morski
Emporio Armani Diamonds Rocks Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani Diamonds Rocks Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani Diamonds Rocks Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani Diamonds Rocks Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Emporio Armani Diamonds Rocks marki Giorgio Armani to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Emporio Armani Diamonds Rocks został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut, czarny pieprz i jabłko; nutami serca są nuty morskie, geranium i fiołek; nutami bazy są drzewo gwajakowe, wetyweria i cedr.

Grejpfrut Czarny pieprz Jabłko

Nuty morskie Geranium Fiołek

Drzewo gwajakowe Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Diamonds Rocks by Giorgio Armani.

Emporio Armani Diamonds Rocks Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rocks, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Rocks, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Diamonds Rocks marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Diamonds Rocks marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cartier Pasha de Cartier Annick Goutal Duel Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Perry Ellis Perry Ellis Aveda Chakra 1 Motivation Carthusia Carthusia Uomo Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Antica Farmacista Lustrous Fire Donna Karan DKNY Men 2009 Nickel Ulla Lala