Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Emporio Armani Diamonds Intense Giorgio Armani dla kobiet

Emporio Armani Diamonds Intense Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 10 Miałem: 16 Chcę: 14 Ukochany zapach: 1

Emporio Armani Diamonds Intense Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Emporio Armani Diamonds Intense marki Giorgio Armani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Emporio Armani Diamonds Intense został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są malina i liczi; nutami serca są frezja, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, paczula, cedr i wanilia.

Malina Liczi

Frezja Róża Konwalia

Wetyweria Paczula Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Diamonds Intense by Giorgio Armani.

Emporio Armani Diamonds
Emporio Armani Diamonds Black Carat for Her
Collection Extraordinaire Orchidee Vanille

Emporio Armani Diamonds Intense Recenzje Perfum

Forest
Forest

Może będę nieco bezlitosna ale po pierwsze nie ma on nic wspólnego z diamentami, nienawidzę kiedy marki wypuszczają na rynek zapachy o chwytliwej nazwie (Black XS, Lady Million, Diamonds), , która najczęściej nijak ma się do wnętrza. Taka bańka do mydlenia oczu klientom.
Zapach jest bliskoskórny, miękki, puszysty, raczej dla kobietki niż kobiety albo po prostu na szeroko rozumiany odpoczynek.
Miks malina/wanilia/róża zalewający rynek kosmetyczny (balsamy, kremy do rąk, mgiełki) nie kojarzy mi się w żadnym wypadku luksusowo.
Może i Armani był pierwszy z takim pomysłem, nie twierdzę, że nie ale widać okazał się on chyba za prosty i chwytliwy.
Myślę, że mógłby być niezwykły gdyby wprowadzono jakąkolwiek intrygującą/drażniącą nutę.
Aczkolwiek to ładny zapach, ładny dla kogoś kto lubi maliny, osobiście za nimi nie przepadam a w kosmetykach w szczególności, chyba, że oddane są wiernie i lekko cierpko.
Maliny z Diamonds wyczuwam dokładnie tak jakby ktoś zmieszał syrop na kaszel wraz z balsamem do ciała i odrobiną roztartych w palcach malinowych liści.
Rozpoczęcie alkoholowe, dosyć świeże i naprawdę przyjemne.
Żeby delikatnie otulić się zapachem będzie idealny, raczej na jesień/wiosnę lub zimę, wydaje mi się, że latem mógłby przydusić.
Projekcja na ok. 30-40 cm, w formie delikatnego obłoku.
Trwałość: na odzieży cały dzień, na ciele 4-5h.
Opakowania nie opiszę mam tylko próbkę od Kasienki, dziękuję, że mogłam się zapoznać, przyjemnie też poczuć, że człowiek jeszcze nie jest na tyle nieasertywny i czasem coś mu do nosa nie przypasuje ;)

kasienka
kasienka

Kiedy wpiszecie sobie w wyszukiwarkę słowo "Ispahan", wyskoczy wam, ze to nazwa połączenia malin, owoców liczi oraz kwiatów róży nadana przez francuskiego cukiernika Pierra Hermé."
Pamiętam, jak moja córka przywiozła mi z Francji kilka przepysznych makaroników o takim właśnie smaku.Zajadałam się nimi bez opamiętania i pamiętam,że próbowałam sobie skojarzyć ten smak z zapachem, który już znam.
Czułam gorzkawą różę, czułam też malinę...kremową wanilię.
Aż w końcu wpadłam na to, ze tak pachnie wersja Intense Diamonds.
Ten zapach to dla mnie nic innego jak właśnie smakowite makaroniki przełożone cierpkim, kwaskowym kremem malinowo-różanym z dodatkiem wyrazistej wanilii i słodkiego liczi.
Zapach wdzięczny, radosny i pyszny.
Noszę go z prawdziwą rozkoszą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Diamonds Intense marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Diamonds Intense marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau de Toilette Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Fendi Fendi Theorema Donna Karan DKNY Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Lalique Amethyst Moschino Cheap & Chic I Love Love Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Cartier Le Baiser Du Dragon Yves Saint Laurent In Love Again Viktor&Rolf Flowerbomb M. Micallef Gaiac Trussardi Trussardi Delicate Rose Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Givenchy Ange ou Demon Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy Hot Couture Yves Saint Laurent Baby Doll