Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Emporio Armani Diamonds Intense Giorgio Armani dla kobiet

Emporio Armani Diamonds Intense Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 10 Miałem: 16 Chcę: 14 Ukochany zapach: 1

Emporio Armani Diamonds Intense Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Emporio Armani Diamonds Intense marki Giorgio Armani to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Emporio Armani Diamonds Intense został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są malina i liczi; nutami serca są frezja, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, paczula, cedr i wanilia.

Malina Liczi

Frezja Róża Konwalia

Wetyweria Paczula Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Diamonds Intense by Giorgio Armani.

Emporio Armani Diamonds
Emporio Armani Diamonds Black Carat for Her
Collection Extraordinaire Orchidee Vanille

Emporio Armani Diamonds Intense Recenzje Perfum

kasienka
kasienka

Kiedy wpiszecie sobie w wyszukiwarkę słowo "Ispahan", wyskoczy wam, ze to nazwa połączenia malin, owoców liczi oraz kwiatów róży nadana przez francuskiego cukiernika Pierra Hermé."
Pamiętam, jak moja córka przywiozła mi z Francji kilka przepysznych makaroników o takim właśnie smaku.Zajadałam się nimi bez opamiętania i pamiętam,że próbowałam sobie skojarzyć ten smak z zapachem, który już znam.
Czułam gorzkawą różę, czułam też malinę...kremową wanilię.
Aż w końcu wpadłam na to, ze tak pachnie wersja Intense Diamonds.
Ten zapach to dla mnie nic innego jak właśnie smakowite makaroniki przełożone cierpkim, kwaskowym kremem malinowo-różanym z dodatkiem wyrazistej wanilii i słodkiego liczi.
Zapach wdzięczny, radosny i pyszny.
Noszę go z prawdziwą rozkoszą.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Diamonds Intense marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Diamonds Intense marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau de Toilette Donna Karan DKNY Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Lalique Amethyst Fendi Fendi Theorema Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Moschino Cheap & Chic I Love Love Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Yves Saint Laurent In Love Again M. Micallef Gaiac Viktor&Rolf Flowerbomb Trussardi Trussardi Delicate Rose Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Givenchy Ange ou Demon Cartier Le Baiser Du Dragon Givenchy Hot Couture Tom Ford Black Orchid Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette