Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Giorgio Armani dla mężczyzn

Mam: 1

kakaowy
Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Giorgio Armani dla mężczyzn Filmy

Emporio Armani Diamonds He Limited Edition marki Giorgio Armani to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Emporio Armani Diamonds He Limited Edition został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka i pieprz syczuański; nutami serca są cedr virginia i kakao; nutami bazy są wetyweria i drzewo gwajakowe.

Cytrusy Bergamotka Pieprz syczuański

Cedr Virginia Kakao

Wetyweria Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Diamonds He Limited Edition by Giorgio Armani.

Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Diamonds He Limited Edition marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Diamonds He Limited Edition marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Rocabar Kenzo Kenzo Jungle Homme Molton Brown Black Pepper Esprit Life by Esprit Men Escada Escada Casual Friday Jo Malone Nutmeg & Ginger Zirh Ikon Replay Replay Intense for Him Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange Cinq Mondes Rituel de Java Marc Jacobs Bang Avon Full Speed Intense