Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet

Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet

lekko korzenny
Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette marki Giorgio Armani to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są różowy pieprz i bergamotka; nutą serca jest róża; nutami bazy są wetyweria i piżmo.

Różowy pieprz Bergamotka

Róża

Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette by Giorgio Armani.

Emporio Armani Diamonds

Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Recenzje Perfum

amanda
amanda

Jak dla mnie ładne połączenie kwiatowo drzewnego zapachu .
Bergamotkowa nuta otwierająca zapach powoduje łagodny pieprzny wstęp doskonale ukryty za jej świeżością.
Jedynie wyłania się delikatnie i gdzie niegdzie ujawniaja się ciut mocniej, ale jednak cały czas w cieniu bergamotki , która jednak mocniej wysuwa się w prowadzeniu zapachu.

W nie długim czasie pojawia się róża , delikatna z ostrzejszą nutą wetywerii i pojawia się łagodne piżmpo.
Ponieważ nie jest zbyt intensywny nachalnie nie wkrada się w nozdrza, można używać go ze spokojnym sumieniem do pracy gdzie nikomu nie będzie przeszkadzać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Lolita Lempicka Si Lolita Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Kenzo Kenzo Amour Lolita Lempicka Elle L'aime Laura Biagiotti Roma Cartier La Panthere Guerlain Insolence Eau de Parfum Tom Ford Tom Ford for Men Bvlgari Bvlgari Pour Femme Escada Into the Blue Issey Miyake L'eau d'Issey Eau de Parfum Versace Versace Bvlgari Rose Essentielle Yves Saint Laurent Elle Guerlain Shalimar Bvlgari Omnia Amethyste Christian Dior Dune Prada Prada Candy Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette