Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Emporio Armani City Glam for Him Giorgio Armani dla mężczyzn

Emporio Armani City Glam for Him Giorgio Armani dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 5

Emporio Armani City Glam for Him Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani City Glam for Him Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani City Glam for Him Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Emporio Armani City Glam for Him Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Emporio Armani City Glam for Him marki Giorgio Armani to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Emporio Armani City Glam for Him został wydany w 2005 roku. Emporio Armani City Glam for Him stworzyli Annick Menardo i Olivier Cresp. Nutami głowy są mięta i gorzka pomarańcza; nutami serca są zielona trawa i imbir; nutami bazy są mech dębowy, wetyweria i białe piżmo.

Mięta Gorzka pomarańcza

Zielona trawa Imbir

Mech dębowy Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Emporio Armani City Glam for Him by Giorgio Armani.

Emporio Armani City Glam for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Emporio Armani City Glam for Him marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Emporio Armani City Glam for Him marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Cacharel Pour Homme Montale Blue Amber Versace Versace Man Lancaster Lancaster Eau de Concentree Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Givenchy Very Irresistible for men Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Parfum Thierry Mugler A*Men Pure Malt Azzaro Chrome Givenchy Organza Indecence Salvador Dali Laguna Homme Chopard Casran Olfactive Studio Lumiere Blanche Giorgio Armani Attitude Extreme Rasasi La Yuqawam Homme By Kilian Straight to Heaven Carolina Herrera 212 Men Hermes Un Jardin En Mediterranee