Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cedre Olympe Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Cedre Olympe Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Cedre Olympe marki Giorgio Armani to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cedre Olympe został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, petitgrain, gorzka pomarańcza, sosna, cedr virginia i Żywica.

Bergamotka Petitgrain Gorzka pomarańcza Sosna Cedr Virginia Żywica

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cedre Olympe by Giorgio Armani.

Cedre Olympe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Cedre Olympe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Cedre Olympe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cedre Olympe marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cedre Olympe marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Yves Saint Laurent Jazz Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Deborah Fisichella Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Roja Dove Diaghilev CB I Hate Perfume Revelation Perfumer`s Workshop Samba Heat Men Fragrances of Ireland Inis Or Nobile 1942 PonteVecchio Bois 1920 Sandalo e The Banana Republic Cordovan Cuba Paris Cuba Grey