Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Armani Prive Oranger Alhambra Giorgio Armani dla kobiet

Armani Prive Oranger Alhambra Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Armani Prive Oranger Alhambra Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Armani Prive Oranger Alhambra marki Giorgio Armani to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Armani Prive Oranger Alhambra został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna, gorzka pomarańcza, petitgrain i bergamotka; nutami serca są rozmaryn, jaśmin i majeranek; nutami bazy są paczula i mech dębowy.

Cytryna Gorzka pomarańcza Petitgrain Bergamotka

Rozmaryn Jaśmin Majeranek

Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Prive Oranger Alhambra by Giorgio Armani.

Armani Prive Oranger Alhambra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Prive Oranger Alhambra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Prive Oranger Alhambra marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Prive Oranger Alhambra marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Elizabeth Arden Daytona 500 Xerjoff Fiore d`Ulivo Tommy Hilfiger Tommy Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 6 M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Illume Happiology Bamboo & Agave Penhaligon`s Eau de Verveine Ortigia Sicilia Orange Blossom Intelligent Nutrients Awaken