Marki » F-H » aromatyczno - owocowe « Grupy

Armani Prive Figuier Eden Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Prive Figuier Eden Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Prive Figuier Eden Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Armani Prive Figuier Eden marki Giorgio Armani to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Armani Prive Figuier Eden został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są herbata, trawa i figa; nutami bazy są irys i ambra.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz

Herbata Trawa Figa

Irys Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Prive Figuier Eden by Giorgio Armani.

Ichnusa
Aqua Allegoria Figue - Iris

Armani Prive Figuier Eden Recenzje Perfum

marienmarien
marienmarien

Nuty ciekawe, zapach ładny, w moim odczuciu bardziej ozdobi mężczyznę niż kobietę. Dużo tu rześkiej mandarynki i bergamotki, potem robi się trawiasto i herbaciano. Figa co jakiś czas też daje znać o sobie. Irys dołącza w późniejszej fazie. Pieprz i ambra gdzieś daleko w tle. Echo Caligny i Premier Figuier cichutko odbija się od ścian tego trawiastego edenu. A jednak zdecydowanie bardziej wolę Calignę, chociaż powtórzę: Figuier Eden to ładny zapach. I co ważne - pachnie bardzo naturalnie, świeżo, zielono. Mnie jednak, jakby tu powiedzieć... ani parzy, ani ziębi. Nic niezwykłego.

fortissimo1603
fortissimo1603

Mam problem z tym zapachem. To nie figa, której szukałam. Doskonale pamiętam zapach i smak tego owocu podczas którychś wakacji. Była soczysta, słodka, lekko kremowa, skórka nadawała lekkiej zieloności. Przez długi czas nie ma tu żadnej słodyczy. Jest rześka zielona trawa, świeże niezerwane jeszcze liście herbaty troche mandarynki a nawet kropla mięty. Ale niestety do tego pięknego obrazu wkracza taka kwaśna nuta ogórkowa. Może to mój nos tak odbiera. Może na mojej skórze zapach kwaśnieje. Może na kimś innym ułoży się lepiej, a może poprostu taka jest perfumeryjna figa. Powinni się tu wypowiedzieć jacyś znawcy figowego tematu bo dla mnie to pierwsze spotkanie z tym owocem w perfumach. Zapach lekko wysładza się dopiero w końcowej fazie, kwaśność nie ustaje. Nie porzucę testów, może w innych okolicznościach rozwinie się inaczej. Zapach bliskoskórny, trwałość średnia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Prive Figuier Eden marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Prive Figuier Eden marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byredo Pulp Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Diptyque Eau Duelle Carner Barcelona Rima XI Serge Lutens Ambre Sultan Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Thierry Mugler A*Men Pure Malt Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore M. Micallef Ylang in Gold Christian Dior Fahrenheit Absolute Montale Blue Amber Carner Barcelona Cuirs Givenchy Ysatis Rochas Alchimie Diptyque Philosykos Prada Luna Rossa Joop! Joop! Le Bain Vivienne Westwood Boudoir