Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Armani Prive Encens Satin Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Prive Encens Satin Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

dymny

Armani Prive Encens Satin marki Giorgio Armani to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Armani Prive Encens Satin został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, nuty drzewne, przyprawy i ambra.

Kadzidło Nuty drzewne Przyprawy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Prive Encens Satin by Giorgio Armani.

Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie
Bois D`argent
Collection Extraordinaire Bois d`Iris
Larmes du Désert
Embers

Armani Prive Encens Satin Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Jak tu nie kochać takiego kadzidła?
Zamiast Encens Satin nazwałabym je raczej Duveteux - puchate, puszyste, albo Suave (miłe, słodkie, łagodne)(ale nie znam francuskiego i nie wiem czy tego się jakoś nie odmienia ;) ).
Te perfumy są przede wszystkim drzewne i żywiczne, żywicznością ciepłą, balsamiczną i słodkawą. Pudrowe, trochę pyliste i miękkie. Ostre i nieco gorzkie kadzidło ma rolę drugoplanową.

Zapach otula i daje wrażenie dyskretnego luksusu, chce się go czuć przez cały czas. To nie jest kadzidło, które ma szarpać za nos przechodzących ludzi. Jednak jest tak pięknie pociągające, że głowy same będą się odwracać. Przynajmniej tak to sobie wyobrażam :)

Całościowo Encens Satin przypomina mi drzewno-pudrowe Collection Extraorinaire Bois d'Iris i Adios Pampamia Mujer, z dymnym, cierpkim dodatkiem kadzidła. Podoba mi się najbardziej z całej tej trójki. Kolejne testy konieczne!

agusia12321
agusia12321

Mocne, trwałe, ogoniaste.
Gęste, dymne od kadzidła i przypraw.
Typowy unisex.
Dla mnie luksusowe ze względu na cenę jak i wrażenia zapachowe.
Trwałość olbrzymia.
Projekcja doskonała.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Prive Encens Satin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Prive Encens Satin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Prive Encens Satin marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Prive Encens Satin marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rouge Bunny Rouge Embers Chanel Chanel No 19 Poudre Serge Lutens Fille en Aiguilles Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Bottega Veneta Bottega Veneta Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Hermes Hermessence Ambre Narguile Christian Dior Dune Michal Szulc Sale Perfume 01 Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Tom Ford Sahara Noir Serge Lutens Ambre Sultan Serge Lutens Chergui L`Artisan Parfumeur Caligna Estée Lauder Sensuous Noir Escentric Molecules Molecule 01 Tom Ford Black Orchid Ginestet Botrytis Comme des Garcons Black Guerlain Tonka Imperiale