Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Filmy
Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune marki Giorgio Armani to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, fiołek, liść czarnej porzeczki i nuty drzewne. Ten zapach jest zwycięzcą 3 nagród: FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Nouveau Niche 2006, FiFi Award Best Packaging Women`s Prestige 2006 i FiFi Award Best Packaging Men`s Prestige 2006.

Irys Fiołek Liść czarnej porzeczki Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune by Giorgio Armani.

Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carner Barcelona Rima XI Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Lorenzo Villoresi Musk Serge Lutens Iris Silver Mist Etat Libre d`Orange Bijou Romantique Profumum Roma Victrix Giorgio Armani Cuir Noir Serge Lutens Ambre Sultan Bond No 9 New Haarlem Carner Barcelona Cuirs Diptyque Philosykos Rochas Alchimie Donna Karan Black Cashmere Lubin Idole Eau de Parfum Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo 2008 Histoires de Parfums 1826 Giorgio Armani Armani Prive Figuier Eden Humiecki & Graef Blask