Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Filmy
Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade marki Giorgio Armani to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, tunezyjskie neroli, pieprz i piżmo. Ten zapach jest zwycięzcą 3 nagród: FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Nouveau Niche 2006, FiFi Award Best Packaging Women`s Prestige 2006 i FiFi Award Best Packaging Men`s Prestige 2006.

Bergamotka Tunezyjskie neroli Pieprz Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade by Giorgio Armani.

Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Recenzje Perfum

hasi
hasi

Żadnej recenzji tak pięknego zapachu ?
Uwielbiam te perfumy !Dla mnie są bardzo eleganckie, idealnie pasują na ważne spotkanie zawodowe, do białej koszuli. Plus 100 do pewności siebie. :) Prostota i czystość stylu Armaniego zamknięta w butelce. Używam rzadko bo do dżinsów i trampek mi nie pasują, czułabym się po prostu śmiesznie.
Zapach nie jest zmienny, od początku do końca czuć bergamotkę i neroli, a w tle subtlelne piżmo. Trwałość i projekcja przeciętne, ale moim zdaniem to się komponuje z samą ideą zapachu.
Niestety boski Giorgio popłynął z ceną, ale jak pisałam- używam rzadko więc inwestycja na lata.
Pewnie kilkanaście lat temu, w złotych czasach mojej młodości, gdy lubiłam zabijać otoczenie mocą zapachu pomyślałabym 'co to za shit?",a teraz to prawdziwa perła w kolekcji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Serge Lutens Santal Majuscule Atelier Cologne Bois Blonds Prada Infusion d'Iris L`Occitane en Provence Eau des Baux Tom Ford Mandarino di Amalfi Atelier Cologne Oolang Infini The Different Company Tokyo Bloom Dolce&Gabbana Sicily Thierry Mugler Alien Essence Absolue Tom Ford Costa Azzurra Hermes L’Ambre des Merveilles Tom Ford Neroli Portofino Serge Lutens Chergui Diptyque Eau Duelle Etro Etra Etro Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Alexander McQueen Kingdom Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) L`Artisan Parfumeur Timbuktu