Marki » F-H » skórzane « Grupy

Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Mam: 8 Miałem: 10 Chcę: 18 Ukochany zapach: 1

skórzany
dymny
Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste marki Giorgio Armani to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są kolendra, bergamotka i róża; nutami serca są paczula, fiołek i brzoza; nutami bazy są labdanum, benzoes i wanilia bourbon. Ten zapach jest zwycięzcą 2 nagród: FiFi Award Best Packaging Women`s Prestige 2007 i FiFi Award Best Packaging Men`s Prestige 2007.

Kolendra Bergamotka Róża

Paczula Fiołek Brzoza

Labdanum Benzoes Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste by Giorgio Armani.

Bottega Veneta
Cuir Pleine Fleur
Cuir Noir
Bottega Veneta Eau Legere

Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Recenzje Perfum

hasi
hasi

Piękna skóra- bardzo intensywna, ostra, surowa. Dopiero po dłuższym czasie wyczuwam różę i paczulę. Ale bite godziny to po prostu skóra.
Trwały, bliskoskórny.
Zapach jest naprawdę udany, a widzę, że nie umiem tego oddać w recenzji. :( Nie wiem, dlaczego na temat nielubianego zapachu umiem napisać elaborat, a tu jakaś taka niemoc.. ?

Ala_9
Ala_9

Przepiękna, szlachetna, mięciutka i bardzo droga skóra. Albo kurtka, albo nawet i płaszcz. Na eleganckiej, nieprzyzwoicie bogatej kobiecie 30+. Skóra jest lekko znoszona i przesiąknięta ekskluzywnymi perfumami o irysowo-pudrowej nucie.
Po ok. 15 minutach od aplikacji zapach robi się niewiarygodnie gorący, jak powiew znad rozżarzonych węgli, nigdy dotąd nie spotkałam się z czymś takim! Trwa to chwilkę, ale robi ogromne wrażenie.
Potem zapach wycisza się, nuty skórzane trwają w najlepsze, ale żar mija i jest zastąpiony pudrowym chłodem.
Bardzo ciekawy zapach, ale czuję się w nim jak przebrana, jak nie ja. No cóż, nie jestem nieprzyzwoicie bogatą trzydziestką;)
Trwałość, niestety, na mnie dość marna, bo ok. 3 godzin. Zakładam, że to wina mojej skóry, nie perfum, bo trudno mi uwierzyć w tak kiepską trwałość za te pieniądze.
Trzymają się blisko skóry.

amanda
amanda

Początek to typowo skórzany zapach.
Do bólu ostry,bez upiększeń.
Skóra w swoim prawdziwym wydaniu, bez maski świetlistości.
W dalszej bazie następuje zwrot. Mamy jej słodkawo lekko pylisty obraz, z rożą i fiołkiem w tle.

Słodkawa, intensywna skóra z wyraźnym, pudrowym iryso -fiołkiem, w tle odrobina paczuli. Jeden z najładniejszych skórzanych zapachów, jakie znam. Dość trwały, choć bliskoskórny.

Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste by Giorgio Armani 4.27 out of 5 based on 24 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan L`Occitane en Provence Eau des Baux Bottega Veneta Bottega Veneta Profumum Roma Battito d`Ali Serge Lutens Fille en Aiguilles Estée Lauder Sensuous Noir Atelier Cologne Gold Leather Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Givenchy Pi Lubin Idole Eau de Parfum M. Micallef Gaiac Vivienne Westwood Boudoir Carner Barcelona Cuirs Christian Dior Dior Addict Donna Karan Black Cashmere Yves Rocher Neonatura Cocoon Hermes Elixir des Merveilles Lanvin Arpege Tom Ford Black Orchid Chopard Casmir