Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Filmy
Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens marki Giorgio Armani to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak labdanum, przyprawy, wetyweria i cedr. Ten zapach jest zwycięzcą 3 nagród: FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Nouveau Niche 2006, FiFi Award Best Packaging Women`s Prestige 2006 i FiFi Award Best Packaging Men`s Prestige 2006.

Labdanum Przyprawy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens by Giorgio Armani.

Embers
V for Men

Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Recenzje Perfum

Alarte
Alarte

Może to i teoretycznie jest unisex, ale tak mocno skręca w męską stronę, że chyba nawet najbardziej zagorzałym wielbicielkom ostrych szyprów ten zapach wyda się j e d n a k męski.
Trudno zgadnąć, czego konkretnie namieszano tutaj w składniku ogólnie nazwanym "przyprawy", jednak co by to nie było, daje taki efekt, że wetyweria w połączeniu z tymi przyprawami jest wręcz hadrcorowa. W sumie zapach jest bardzo gorzki; wchodzi nawet w wyraźną nutę surowej gumy używanej do produkcji opon.
Projekcja średnia, ale trwałość duża - zapach balsamu do ciała trzyma się na skórze około 4 godzin, a edp z tej serii wytrzymuje bez problemu nawet 10 godzin.

Dakini
Dakini

To mój ulubiony zapach z calej linii AP, obok Ambre Orient.
Testuję go regularnie od kilku lat, ale wciąż nie zdecydowałam się na zakup z tego prostego powodu, że może być trudny w odbiorze dla innych.
Na mojej skórze w pierwszej fazie wytwarza się osobliwa kadzidlana nuta. Ale jest to kadzidło kościelne, żywiczne, nie ma go wprawdzie w składzie, więc przypuszczam, że mieszanka przypraw z wetywerią daje taki interesujący efekt.
Potem kościelny klimat słabnie i daje dojść do głosu właśnie wetywerii. W głębi jest leciutko słodkawy.
Jedynym minusem tej kompozycji jest jej słaba trwałość. Po dwóch godzinach pozostaje na mnie jedynie miłe wetyweriowe wspomnienie tej nabożnej, świątobliwej atmosfery.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Tom Ford Sahara Noir Olivier Durbano Black Tourmaline Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Lubin Idole Eau de Parfum Escentric Molecules Molecule 01 Comme des Garcons Black M. Micallef Gaiac Pierre Balmain Carbone de Balmain Lalique Encre Noire Serge Lutens Ambre Sultan Comme des Garcons Wonderwood Yves Saint Laurent M7 Donna Karan Black Cashmere Amouage Memoir Man Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal L`Artisan Parfumeur Tea for Two Diptyque Philosykos Tom Ford Tobacco Vanille Hermes Hermessence Ambre Narguile