Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Armani Privé Rose d'Arabie Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Privé Rose d'Arabie Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Armani Privé Rose d'Arabie marki Giorgio Armani to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Armani Privé Rose d'Arabie został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, wanilia, róża i agar (oud).

Paczula Wanilia Róża Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Privé Rose d'Arabie by Giorgio Armani.

Angel Schlesser Oriental Edition II
Velvet Tender Oud

Armani Privé Rose d'Arabie Recenzje Perfum

Angela
Angela

Krew się ogniem w żyłach pali,
Chcę ten obraz pieścić wiecznie...
Lecz przy róży pod okienkiem
Stać mężczyźnie niebezpiecznie.

Rose d'Arabie to Królowa balu, oszałamiająca, uwodzicielska, zmysłowa.
Odurza, uwodzi, igra, kusi.
Wszyscy dzisiaj z cienia będą podziwiać jej piękno.
Otwarcie gęste, ciężkie, lekko chropowate, zwinnie ustępuje miejsca najpiękniejszej pośród kwiatów.
Róża Armaniego porusza zmysły, ogłusza, spowija ją cudowny oudowy mrok,
tańczy z nią w idealnej harmonii, najpiękniejszy z tańców.
Wiele godzin później opuszczają salę
i pozostaje po nich słodko - drzewno - korzenna woń.
Zapach urzekający,
wszystkie nuty idealnie zharmonizowane i podane w eleganckim flakonie.
Parametry użytkowe doskonałe.

alina1
alina1

Psiknęłam się kiedyś testowo w stacjonarnej perfumerii i padłam na kolana rażona piorunem sycylijskim...To było zupełnie inne, niż wszystko, co znałam do tej pory... Odkryłam oud! Teraz mam większy z nim kontakt, znam jego różne oblicza. W Rose d' Arabie oud jest elegancki, chłodny, wysładzający się. Moja skóra lubi "skwasić" różę, w tych perfumach tak się nie dzieje, myślę, że to właśnie zasługa oudu.
Te perfumy są słodkie, ale nie nachalnie, są bardzo eleganckie i bardzo komplementowane. Dla mnie to również słodka, chłodna, bardzo elegancka róża. Polecam testy.
Trwałość i projekcja bardzo dobre, około 6 godzin zapach czuć doskonale, we włosach- nawet na drugi dzień.

Blablabla123
Blablabla123

Jest przede wszystkim smolistosc i ciężkość oudu. Taki jednostajny i gorzki. I cierpki. Jest trwały, ale jednak dla mnie zbyt męski. Nie polubimy sie z rose d' arabie. Zapach raczej dla szejka niż arabskiej księżniczki.

karolkowa
karolkowa

Jeżeli mam ochotę na słodką różę to sięgam właśnie po Rose d'Arabie. Róża w tym zapachu jest upojnie słodka, konfiturowa i wspaniale współgra z drzewem agarowym rodem z Oud Royal. Po jakimś czasie zapach uspokaja się i do duetu dołącza wanilia.
Na mojej skórze zapach trwa ponad dobę i jest dobrze wyczuwalny przez otoczenie

Armani Privé Rose d'Arabie by Giorgio Armani 4.00 out of 5 based on 33 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Privé Rose d'Arabie marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Privé Rose d'Arabie marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens La Fille de Berlin M. Micallef Gaiac Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Parfum d`Empire Cuir Ottoman Serge Lutens Fille en Aiguilles Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Pierre Balmain Carbone de Balmain Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Tom Ford Tobacco Vanille Keiko Mecheri Loukhoum Amouage Jubilation for Men Christian Dior Dune Carner Barcelona Cuirs Byredo Pulp Profumum Roma Arso Amouage Memoir Man