Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn

Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Giorgio Armani dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin marki Giorgio Armani to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są jaśmin, Śliwka, osmantus i róża; nutami bazy są labdanum, paczula i tahitiańska wetyweria.

Bergamotka Cytryna

Jaśmin Śliwka Osmantus Róża

Labdanum Paczula Tahitiańska wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin by Giorgio Armani.

Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Ja odbieram ten jaśmin zgoła inaczej.
Eclat de Jasmin jest dla mnie dość mało jaśminowy :)

Dzięki dużej dawce osmantusa te perfumy mają taką odrobinę gumowo-pudrową, zaokrągloną jakość.
Inne składniki na mojej skórze giną i całość wypada wybitnie kobieco, cudownie kwiatowo, jednak mało jaśminowo. Jak elegancki bukiet z mieszanych, drogich i oczywiście białych kwiatów: prosty w konstrukcji, ale pozostawia niezatarte wrażenie.
Polecam miłośnikom osmantusa i jego udziału w białokwiatowych bukietach.
Myślę, że sprawdziłby się jako zapach ślubny.

Izabela
Izabela

Podobno Armani chciał zinterpretować jaśmin na nowo. Moim zdaniem świetnie Mu się to udało.
Eclat de Jasmin to jaśmin dedykowany mężczyznom, stoi w opozycji do innych jaśminowych perfum, jak również odbiega od wyobrażeń o zapachu, zwłaszcza, gdy patrzymy na jasno różowy korek. :)
W otwarciu nie sposób odmówić mu pokrewieństwa z wodami kolońskimi. Początkowo tytułowy jaśmin jest skrzętnie ukryty za kwaśną cytryną i bergamotką.
Następnie kwaśne towarzystwo cytrusów zastępuje lekki i wdzięczny osmantus oraz śliwka (aczkolwiek również nie dojrzała).
Na samym końcu jaśmin ukazuje się nam w otoczeniu paczuli i labdanum, przez co nabiera bardzo wytrawnego brzmienia.
Z pewnością Eclat de Jasmin to najbardziej koloński i wytrawny jaśmin jaki udało mi się spotkać. Nie ma żadnych indolowych akordów, jest dostojny, poważny. Made for men?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent La Collection Nu Yves Saint Laurent Nu Amouage Amouage Lyric Woman Phaedon Tabac Rouge Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Lancome Magie Noire Juliette Has A Gun Lady Vengeance The Different Company Sublime Balkiss Alexander McQueen Kingdom Atelier Cologne Santal Carmin Amouage Amouage Epic Woman Carner Barcelona Cuirs Annick Goutal Mandragore Guerlain Samsara Eau de Parfum Tom Ford Violet Blonde Montale Intense Cafe Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum M. Micallef Gaiac Serge Lutens Chergui Hermes L’Ambre des Merveilles