Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn Filmy
Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Armani Mania marki Giorgio Armani to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Armani Mania został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są mandarynka, szafran i liście cytrusów; nutami serca są wetyweria i cedr; nutami bazy są ambra i piżmo.

Mandarynka Szafran Liście cytrusów

Wetyweria Cedr

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Mania by Giorgio Armani.

Armani Mania Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Przyznam się , że nawet nie wiedziałam, że istnieje męski odpowiednik Manii, którą lubię, choć nigdy nie miałam i żałuję, bo to bardzo kobiecy i ładnie skonstruowane pachnidło. Wersja męska jest jednak zgoła inna i w zasadzie cieszę się, że poznałam ją niedawno, bo nie przypadła mi ona do gustu na tyle, żeby mdleć z zachwytu niemniej chyba kupiłabym ją dla swojego partnera. Patrząc na skład spodziewałam się szafranu z mandarynką, ciut piżma i cedru. Lekkiego orientu, trochę odświeżającego trochę otulającego. Tymczasem pierwsze sekundy zszokowały mnie dokumentnie, bo to klej Kropelka we własnej osobie! Tego zapachu nie można z niczym innym pomylić zresztą sprawdziłam to dokładnie i tak jest. Z czego to wynika pojęcia nie mam, ale ten efekt jest zarówno na damskiej jak i na męskiej skórze. Straszny zapach kleju uniwersalnego znika tak szybko jak się pojawia i zmienia się o 180 stopni. Mania staje się czysta, wypielęgnowana. Widzę tu dobrze zbudowanego mężczyznę, lekko opalonego. Wychodzi spod prysznica, a kropelki wody spływają po jego nagim torsie. W pasie owija się białym, bawełnianym ręcznikiem, który lekko zsuwa się z bioder. Mężczyzna po treningu umył się piżmowym, mydlanym żelem pod prysznic i wciera w twarz krem po goleniu Nivea po czym pozwala ręcznikowi miękko opaść na marmurową podłogę i wchodzi nago do sypialni by założyć czyste, białe bokserki z logo Armani.
Tak to jest zapach umytego, czystego męskiego ciała posmarowanego kremem i białej, czystej bielizny. Nie spotkałam się z czymś takim w perfumach. Jest to na swój sposób intrygujące i zmysłowe. Gdyby tylko pachniało dłużej niż godzinę i miało ogon. Niemniej to oryginalna kompozycja, którą warto poznać. Fajerwerków tu nie ma, ale jest ciekawie.

2017
agusia12321
agusia12321

Zapach boski, bardzo seksowny, dla mężczyzny, który wie czego chce w życiu i od życia.
Płeć piękna nie przejdzie obok faceta noszącego ten zapach obojętnie.
Trwałość doskonała.
Projekcja duża.

Prorok
Prorok

Wytworny , klasyczny i na wskros elegancki zapach . na mnie spokojnie 5-6 godzin z dobrą projekcja - stosuje ok. 8 chmur - swoja drogą bardzo lubię ten zapach ;) zawsze zbiera tone komplementów od płci pięknej. Perfumy sprawdza sie na kazdą okazje. bardzo uniwersalne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Mania, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Mania, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Mania marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Mania marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Gucci Gucci pour Homme Tom Ford Grey Vetiver Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Hermes Terre d'Hermes Loewe Loewe 7 Burberry London for Men Kenzo Air Montale Red Vetyver Hermes Elixir des Merveilles Viktor&Rolf Spicebomb Christian Dior Dior Homme Intense Carolina Herrera 212 Men Gucci Gucci Pour Homme II Serge Lutens Fille en Aiguilles Guerlain Mahora Davidoff Good Life Serge Lutens Ambre Sultan Lolita Lempicka L`Eau au Masculin