Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn Filmy
Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Mania Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Armani Mania marki Giorgio Armani to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Armani Mania został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są mandarynka, szafran i liście cytrusów; nutami serca są wetyweria i cedr; nutami bazy są ambra i piżmo.

Mandarynka Szafran Liście cytrusów

Wetyweria Cedr

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Mania by Giorgio Armani.

Armani Mania Recenzje Perfum

agusia12321
agusia12321

Zapach boski, bardzo seksowny, dla mężczyzny, który wie czego chce w życiu i od życia.
Płeć piękna nie przejdzie obok faceta noszącego ten zapach obojętnie.
Trwałość doskonała.
Projekcja duża.

Prorok
Prorok

Wytworny , klasyczny i na wskros elegancki zapach . na mnie spokojnie 5-6 godzin z dobrą projekcja - stosuje ok. 8 chmur - swoja drogą bardzo lubię ten zapach ;) zawsze zbiera tone komplementów od płci pięknej. Perfumy sprawdza sie na kazdą okazje. bardzo uniwersalne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Mania, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Mania, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Mania marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Mania marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Tom Ford Grey Vetiver Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Hermes Terre d'Hermes Kenzo Air Loewe Loewe 7 Montale Red Vetyver Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Gucci Pour Homme II Serge Lutens Fille en Aiguilles Guerlain Mahora Davidoff Good Life Serge Lutens Ambre Sultan Hermes Elixir des Merveilles Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Carolina Herrera 212 Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon