Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Armani Eau de Nuit Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Eau de Nuit Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Eau de Nuit Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Eau de Nuit Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Armani Eau de Nuit marki Giorgio Armani to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Armani Eau de Nuit został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są kardamon, gałka muszkatołowa, irys i heliotrop; nutami bazy są cedr, ambra i fasolka tonka.

Bergamotka Różowy pieprz

Kardamon Gałka muszkatołowa Irys Heliotrop

Cedr Ambra Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Eau de Nuit by Giorgio Armani.

Dior Homme
Avant Garde

Armani Eau de Nuit Recenzje Perfum

Micu
Micu

Kapitalny zapach, idealny na wieczór. Dużo w nim elegancji. Projekcja i trwałość na prawdę przyzwoita. Wiele osób doszukuje się dużego podobieństwa z Dior Homme Intense. Dla mnie to kompletnie inny zapach. Polecam użyć go i zobaczyć jak się rozwija.

Armani Eau de Nuit by Giorgio Armani 3.79 out of 5 based on 16 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Eau de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Eau de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Eau de Nuit marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Eau de Nuit marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Giorgio Armani Armani Code Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dune Carolina Herrera 212 VIP Men Thierry Mugler A*Men Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Absolute Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Ralph Lauren Polo Giorgio Armani Armani Attitude Paco Rabanne Black XS Versace Versace Pour Homme Givenchy Very Irresistible for men Chanel Bleu de Chanel DSQUARED² Potion Royal Black Cartier Declaration d'Un Soir Chanel Allure Homme Sport